Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnám a bátorságomat...

Hogy tudnám a bátorságomat viszaszerezni?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy kicsi esésem motorral, frissen vizelt betonon megcsúsztam. Természetesen semmi bajom nem lett, de azóta is rettegek kanyarban. Dönteni se merek úgy, mint az esés előtt, illetve kísért az az érzés, hogy megcsúszik a kerék egy-egy pillanatra. Szinte rosszul vagyok, ha betonra, vagy murvára megy a motor, holott ezelőtt vidáman döntögettem, és nem volt semmi baj. Van valakinek ötlete?
2013. márc. 7. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, csak biciklivel. Megcsúsztam egyszer, vizes úton. De amikor mentem le lépcsőn éppen. Hát jól megütöttem magam, azóta 2.5-ös MAXXIS gumik vannak rajta. Neked is azt ajánlom, hogy rakj rá szélesebb, vagy csak simán sokkal jobb, akár legjobb gumit. Teljesen más lesz, hidd el!
2013. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez tervbe van véve. A pénz ez esetben nem számít! A motort semmiképp nem akarom letenni, hozzátartozik az "egyéniségemhez".
2013. márc. 7. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Vágd pofán azt aki levizelte a betont! :) Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni! Gyakoroljál szorgalmasan, még néhány esés és már föl sem fogod venni! :)
2013. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy tényleg vizelet volt. : D Egy részeg faszi pont a derékszögű kanyar közepén. JObban csúszott, mint számítottam rá.
2013. márc. 7. 20:50
 5/8 Sn0wf0x ***** válasza:

Akkor inkább a részeg emberektől félj és motorozz boldogan :D


Egyébként vegyél rá jó gumikat és vagy menj el egy tréningre pl a safetyhungary-hez, vagy egy kicsit vizes asztalon óvatosan (tényleg óvatosan) csúsztasd meg párszor a hátulját, hogy hozzászokj az érzéshez...

2013. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sn0wf0x ***** válasza:
de a vizes aszfalt még jobb lenne :D
2013. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gumi szélességén ne változtass, azt nem véletlenül rakták rá gyárilag (adott súlyra adott méret a legjobb). Minőségen viszont igenis lehet javítani. Metzeler vagy hasonló minőségű gumi sokkal jobb gyárinál.
2013. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bizony, a gumi minősége a fontos, de az nagyon. kell egy kis idő, amíg az ember kiheveri.

még azt sem tudom jó szívvel javasolni, hogy gyakorolj, mert az esést nagyon veszélyes, és sok kárral jár..


ne hagyd abba a motorozást, talán óvatosabban kanyarokban.legfeljebb nem fekteted annyira a mocit. de, előbb irány egy jó gumis, vagy egy profi gumis fórum...

2013. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!