Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kipufogó tervezés-mit...

Simson kipufogó tervezés-mit hogyan?

Figyelt kérdés

A hengerfaragás már megy, szereztem sok kuka hengert, barátom adott terveket és azok szerint megfaragtam őket. (ezek mind 2 felömlős tuningok, van köztük a simson.hu-n megtalálható minituning és utcai tuning is, de más tervek is) Elsősorban az utcaira és minisre szeretnék kipufogó tervet és kipufogót csinálni. A minishez tudom, hogy van fent simson.hu-n terv, de szeretnék többel is próbálkozni, valami élesebbel, illetve olyannal is ami szélesebb sávban dolgozik.

Az se lenne hátrány ha gyári dobba meg lehetne csinálni, mint az eredeti minis kiput.

Egyébként lenne rá szerintetek kereslet ha ezeket sorozatba gyártanám? mert nem mindegyik henger teljesen kuka, volt olyan amit csak meg kellett furatni, és feltettük és elég szépet szólt.

Négy felömlővel egyenlőre nem szeretnék foglalkozni, szeretném ezeket a kétfelömlős tuningokat tökéletesíteni.

Lehet szerzek pár gyári hengert, és megfaragom őket és ha lesz rá kereslet, akkor szeretném kicsit beindítani az üzletet.



2013. márc. 7. 17:55
 1/1 A kérdező kommentje:
jah és azért kellene kipufogó tervező, mert szeretnék ilyen szetteket is csinálni, tehát együtt adnám a kiput és a hengert.
2013. márc. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!