Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon reálisan mennyit érhet...

Vajon reálisan mennyit érhet ez az autó?

Figyelt kérdés

Kecsegtető az alacsony futásteljesítmény, és az árához képest fiatal kor, meg az átlag feletti felszereltség.

De vajon érdemes-e beleugrani, a rohamos értékvesztés szinte garantált, de fenntartható-e még vagy tíz évig?

Vagy vajon mit 500k körül?

[link]


2013. márc. 8. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek az új ladák elég ritkák ide haza, én eddig láttam belőle kettőt, nem egy helyen. Bár az tény hogy a régi ladákat sima csavarhúzóval is könnyen meglehetett otthon szerelni, bár ahogy elnézem ez már kissé bonyolultabb, és szerintem nincs úgy hozzá alkatrész sem, bontásból, vagy olcsón valahonnan. Bár így képről jónak tűnik, de szerintem ez nagyon olcsó ár érte, és lehet hogy van valami hibája ami csak 1-2 hónappal később jelentkezik érezhetőbben és akkor lehet dobhatod ki az egészet.

Ha nagyon ezen gondolkozol hogy megvennéd akkor szerintem beszélj egy szerelővel hogy menjen veled megnézni, jó ne legyen igazam de én baromira érzem hogy itt van valami a háttérben amiért ilyen olcsón akarják eladni. Oké hogy 9 éves autó, de nekem gyanús.

2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem ilyet keresek, csak a leírás ill.a képek alapján szinte új autónak tűnik igen jó áron. Nem tudom, hogy ez az értékvesztés az újkori árhoz (2M) képest reális lehet-e,könnyen előfordulhat, hogy egy konstukcióhibáktól hemzsegő vállalhatatlan valami ez a gép.
2013. márc. 8. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyit nem adnék érte, még akkor sem ha csak 9 éves. Lehet elfogult vagyok, de max a felét talán, ha nincs más :)
2013. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!