Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta 1.3 vagy 1.2 fun...

Ford fiesta 1.3 vagy 1.2 fun motorral, mindenképp benzines,5ajtós.1998-2000 közötti fiesta jó vétel-e? Melyik motorj obb? Sokat utaznánk, autópályán is,2,4 fővel. Ezzel lehet e menni 130-al? (simán tartja e? )

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
több fővel úgy szenved az a kis motor hogy nincs rá szó. 130al lehet vele menni csak egymás beszédét nem halljátok a varrógéptől. 75 ló kevés több emberhez.
2013. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és kis motornak az előnye hátránnyá válik autópályán mivel zabálni fogja a benzint nagy tempónál, főleg 2-4 embernél.
2013. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogyasztása autópályán se hiszem, hogy menne 9-1 0 liter fölé.. Kisautó kategóriában keresek, ezért gondoltam fiestára.. Így gondodolom más kisautó se bírná jobban 4 személyt autópályán. Tudsz jobb autót ugyan olyan évjárattal kb.? Városban pedig csak ketten, illetve egyedül használnánk.
2013. márc. 10. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát lehető legrosszabb esetre választottál kisautót -> autópálya,4személy

ide inkább egy 90-105 LE-s dízel kellene.

Ha mégis ezt vennéd akkor nagyobb távokra szerintem inkább 110-es tempo.

2013. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Benzinest szeretnénk mindenképp. Láttam 1.4es motor felszereltségűt, is, az jobb nem? Esetleg opel corsa 1.2i city?
2013. márc. 14. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!