Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó hetvenessé alakításához...

Robogó hetvenessé alakításához elég a hengert kicserélni?

Figyelt kérdés
Van egy Malaguti f12-öm, és csak a hengert akarom kicserélni 70-esre, a karbit hozzá tudom állítani? Mennyivel fog megnőni körülbelül a teljesítménye, végsebessége?
2013. márc. 9. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Dugót és gyűrűket is mindenképp kell cserélni.

Meg +20ccm-hez nemártana egy kicsit alakítani a hengerfejen is, ne legyen akkora pereme.


Ha igaz teljesítmény növekedést akarsz akkor karbi és kipufogó módosítás. Karbit elég állítani vagy fúvókákat cserélni.

2013. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már majdnem 1,5-szeres változtatás, szerintem mindent e szerint kellene áthangolnod.
2013. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vennék egy új 70-es hengerszettet, meg ha tudok akkor 17,5-ös karbit tegyek rá vagy nagyobbat? Amúgy Aprilia sr kipu van rajta.
2013. márc. 9. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég ha a karbihoz veszel mondjuk 75-ös vagy 80-as főfúvókát(a többit is arányosan lehet cserélni)

Ha a kipufogót is lecseréled akkor nagyon bitang kis gép lesz,viszont fent áll a beragadás veszélye.

Nekem volt 70-es henger ,azzal a 80-at vígan karcoltam hosszútávon,leejtőn mentem vele 120-at egyszer,azt kell mondjam hogy félelmetes.Most már nagymocin ülök azzal sokkal jobb mint valami kis kávédarálón,meg sokkal biztonságosabb is.

2013. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beragadás veszélye? az mit jelent, megszorulhat?
2013. márc. 10. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ez is.De ez ellen is lehet tenni,mondjuk jó olajakat használsz,vagy adalékokat,és sokat számít a fúrás is .

És a bejáratásról ne feledkezz meg,ezeknek is megvannak a szabályai.

2013. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!