Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S50-es Simsonom van. Mi lehet...

S50-es Simsonom van. Mi lehet az OK?

Figyelt kérdés
Mi lehet annak az oka hogy el akarok idulni, rendesen idóndul de egy két perc után lefullad? Ha ujra akarom inditani akkor nem lehet, mert beköpi a gyertyát. Ha megpucolom és visszateszem akkor egyet pöffenik, és minden kezdödik elöröl. Megnéztem, szikra van.

2013. márc. 10. 12:02
 1/9 petizacc ***** válasza:
Szívatót visszaengedted? Lehet, hogy túl sokat kap.
2013. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi olajat raksz a brenyóba ? nem valami fáradt olajjal gyilkolod a gépet ugye ?
2013. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

5 literhez szoktam 1,5 dl olajat rakni. (márkás)

de tegnap rendesen ment egész nap. és ma reggel jelentkezett ez a probléma

2013. márc. 10. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Karbit állítsd be, mert túl sok kaját kap.
2013. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A karbiban nem ragadt bele a szivató dugattyújának a végén az a kis gumipöcök a járatba, mert attól úgymaradhat a szivató.
2013. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vált be egyik sem. Állitottam a szintet meg a szivato is jo. A gond csak az hogy beköpi a gyertyát. és onnantol szikrám sincs. ha megpucolom akkor az elsö rugásnál van szikra de egyszerre beköpi.
2013. márc. 10. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld kevesebb olajjal keverni a benzint tisztízsd át az egész rendszert (csapot karbit) és nézd meg hogy nem e cseszet ki veled valaki hogy valamit beledobot a tankba... én jártam már úgy és akkor volt hasonló problémám nem tetszet a szomszédnak hogy reggel megyek motorral munkába és valamit beledobott a tankba amit a benzin szépen fellóldott és kétpercenként lefulladt a motor...
2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy szimeringes és a váltóolaj befolyik a forgattyúsházba aztán beköpi. Amúgy 0,5 dl-rel több olajat adsz neki mint amennyit gyárilag igényelne de nem hinném, hogy attól köpi be.
2013. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A HIBA az volt hogy a megszakitom megégett és hol volt szikra hol nem.:D
2013. márc. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!