Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul az autóm, se bebikáz...

Scorus Richárd kérdése:

Nem indul az autóm, se bebikázás, se behúzás nem segít! Nem értem mi történ?

Figyelt kérdés
2004 es toyota yaris, RENDSZERESEN szervízelt. Külföldön élek, otthon hagytam 3hónapja,2 hetente índtották és mentek vele, normális működö állapotban hagytam otthon semmi baja nem volt! Gyári akksi volt benne, az meghalt (lemerült) 1 hónap után, így bikázni kellet mindig.1 hónapja ugysem indult,egyik napról a másikra,még ugyis próbálták hogy kivették az én akksimat a körből,behúzásra sem reagál...valami tipp,mi lehet?komolyabb dolog vagy nem?a héten megy szerelőhöz de eléggé izgulok!tipp?
2013. márc. 11. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

A behúzás egy ilyen modern autónál nem biztos, hogy segít, mert az injektorokat is működtetni kell, és a számítógép nem adja ki hozzá az engedélyt, ha túl alacsony a töltöttség.


Első körben a következő próbát ajánlom:

Tedd vissza az aksit, kapcsold be az utastér lámpát, és így próbáld meg elindítani. Ha az utastér lámpa nagyon elhalványul, akkor az akkumulátor töltöttségével van gond.

2013. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A generátor is meghallhatott ám. És emiatt nagyon-nagyon lemerült. Nekem tavaly előtt volt generátor problémám, elromlott, hát bikakábellel kb 15 percet járt a másik autó motorja, gázfröcsökkel, mire beindult az enyém. Annyira lemerült. Lehet ez is, hogy túl korán vettétek le a bikakábelt. Ha tényleg így van minden ahogy leírod és nem csesztek el semmit a kocsin, hanem 2 hetente indítgatták, akkor nem lehet nagy baj.
2013. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
lehet hogy a bikázás tett benne kárt.most már letilt a computer azért nem indul.
2013. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üzemanyag van benne?
2013. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 audiofly ***** válasza:

Ha lehetséges feltöltött akkuval egy diagnosztikát neki.

Lehet, hogy az injektorokat letiltotta az ECU, amit kétlek mert nem gyakori egyáltalán. Az önindító teker rendesen?

Diesel / Benzin ?

2013. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! üzemanyag van benne!nem teker az önindító!meg se mukkan az autó! mondom még úgyis próbálták h az én akksimat kivették,és a bika kábelt közvetlenül a vezetékre kötötték,magyarán mintha az a másik akksi lenne benne(szal nem akku baj)...és semmi...amikor behúzni próbálták már seemi elektronika nem ment...én is gondoltam rá h a bikázás haza vágott vmit...de olyan sok lenne az az összesen kb 6-7 indítás? mivan ha az egész elektronika tropára ment?az drága lesz nem?vagy generátor...
2013. márc. 11. 21:43
 7/10 A kérdező kommentje:
és benzines!
2013. márc. 11. 21:44
 8/10 szántóvető ***** válasza:
generétornak semmi ahhoz hogy nem indul.vedd le sarukat éjszakára,reggel próbáld meg újra beindítani.
2013. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem a bikakábel nem egy szar piaci háromeres bóvli? Mert a jó kábel vezetőere kisujj vastagságu!
2013. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Marshall28 válasza:
Szia tudom nagyon nagyon régi kérdés. Anno mi volt a baja mert az én H astrám 1,7cdti ugyanezt csinálja és félek nagy a baj. Letszives,ha olvasnád nagyon megköszönném a válaszod.
2023. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!