Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CL 500-as Mercedes vagy...

CL 500-as Mercedes vagy Chrysler 300M - melyiket mernétek megvenni napi használatra?

Figyelt kérdés

2003-as évjáratú mindkettő, és szervizeltetnétek rendszeresen, bármennyibe is kerül egy-egy nagyszerviz.


Melyiknél kicsi az esélye, hogy karbantartás esetén nem hagy a pálya szélén?



2013. márc. 11. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már mind olyan kocsik amivel el lehet indulni akárhová. Ha van pénzed, akkor vedd meg azt amelyiket szeretnéd.

Ha viszont komolyan itt kérdezed hogy mennyibe kerül rajta egy nagyszervíz, akkor inkább vegyél olyan kocsit amelyiknél egy esetleges hiba javítása nem egy G Astra árának felel meg.

2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
??? Egy szóval nem kérdeztem mennyi egy nagyszerviz, annak árával tisztában vagyok. Meghibásodási lehetőségek, illetve megbízhatóság érdekel.
2013. márc. 11. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, igazad van. Rosszul olvastam.
2013. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen korú luxusmercik (mert a CL az) elég nyűgösek ilyen korban. De mivel a másik fenntartása sem olcsó, vedd ami jobban tetszik.
2013. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!