Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Shell-nel tankolhatok 5literes...

Shell-nel tankolhatok 5literes kannaba ceges katyaval?

Figyelt kérdés
Bevonhatjak e?

2013. márc. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelezhetik a cégnek,hogy kannába tankoltál.Én már molkuton jártam ugy hogy ki akarták lyukasztani a kártyát,mert kannába tankoltam.aztán jött a főnök a hülye dumájával,hogy igy védik a cégeket.De a lényeg :) az volt a baj,hogy nem nekik adtam el.Letettem 2ezer forintot és el volt felejtve a téma. Nyilván ha nem eltulajdonítani szeretnéd a kanna tartalmát akkor nem lehet belőle gondod.
2013. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mol-osok vagyunk ha van rendszám a kártyán tehát autó kártyára nem tankolhatsz kannába csak autóba és csak arra a rendszámra de van külön sima mol kártya ami ilyen hordó vagy egyéb járműbe, bármibe tankolásra el fogadják.
2013. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Am bevonni sztem nem vonhatják be max nem fogadják el és kp-ba kell fizetni de kutas függő is...
2013. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah én is Molnál voltam. 2ezerért már mehetett nyugodtan kánába...:)
2013. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!