Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennetek 2-5 eves autokat...

Ti vennetek 2-5 eves autokat 150 ezer kilometerrel? lehet veluk gond? , es ezeket mar ugye nem tekerik vissza mert evi 25-30km realis nyugaton?

Figyelt kérdés
vw, skoda, audira gondolok, 4-5 millioert
2013. márc. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25 30 e km az átlag és nem csak nyugaton de van aki mást használ dízelre mint benzinre nem tudom miért de nem is érdekel.ha keresel és van pénzes is akkor belenyúlhatsz a tutiba is akár vannak az un 1 éves flotta autók amit nagyobb cégek vagy maga az adott kereskedés használ 1 évig és utána piacra dob ezek kiváló műszaki állapotú kocsik ill a kereskedésekben a tesztautók közül 6-8 havonta adnak el egyet.hamár 4.5 millád van próbálj keresni egy ilyesmi kocsit..de hogy válaszoljak simán megvenném a külföldi kocsikat
2013. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4-5 millióért biztos nem vennék használtat....Venném azt a kategóriát amit újonnan meg tudok fizetni nem egy nagyobbat használtan. Egyébként meg szervizkönyves autót vegyél annál le lehet ellenőrizni a valós km-ert a szervizben. Egyébként meg a futott kilométernek semmi köze az országokhoz.
2013. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ertem, nem is gondoltam hogy nyugaton nem tekerik vissza

azert irtam hogy nyugat jobb az uthalozat, esetleg rendszeresebben viszik a szervizbe, es jobb minosegu az uzemanyag es szerintem az is szamit, es szerintem ok tobbet is mennek mint mi

de azert szerintem egy 5 eves auto 150 ezerrel eleg valos

en evente 10ezret teszek meg

2013. márc. 12. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem egy 7 éves autót 174e km-rel. Műszakilag olyan probléma nem volt még vele, ami a futásteljesítményéből adódna.

Egyébként nem külföldről behozott autó, itthon lett először is üzembe helyezve.

2013. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!