Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora különbség van a bőr...

Mekkora különbség van a bőr hatású és a bőr kormánykerék bevonat között? Érdemes e költeni a gyári bőrhatásúra, na meg több autónál is olvastam hogy bőr kormány a renault fluence nél meg bőr hatású.

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit eddig láttam bőrnek nevezett kormányt az mind műbőr volt. Persze 20 milliós autókban már tehetnek valódi bőrt is.


Egyébként a legtöbb műbőr amíg új addig nagyon jó, sokkal kellemesebb fogni mint egy műanyag kormányt. Sajnos az élettartamuk a gyártási évtől és gyártótól függően eléggé eltér. Láttam már 60 ezer kilométert futott autóban is kissé megkopott kormányt, és 200 ezernél is szinte új állapotút.

2013. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én autómban gyári leírás szerint bőr van. Hacsak nem hazudtak. Mert új korában nem 20 milliós volt, csak 6.

Most 180.000 km és 7 év után kezdett el eléggé kifényesedni, Már gondoltam is rá, hogy nem ártana újrabőröztetni.

A bőr hatású nem tudom pontosan milyen... Illetve a céges autóban lehet olyan van. Mert nem az a kopogós műanyag, látszik, hogy van valami bevonat rajta, de más fogású, mint az enyém. (Ugyan az a márka, mint a sajátom, csak céges "fapados" verzió.)

Azért nem olyan óriási a különbség. Csak amiatt pl nem cserélnék kormánykereket.

2013. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy furcsa hasonló árú autóknál pl ford focus vagy más márka mindenhol bőrt írtak ennél bőr hatásút amúgy lehet csak én túlzom el ezt a kormány kérdést majd lehet idővel meg csináltatom be bőröztetem de lehet hogy nem majd meg látjuk
2013. márc. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!