Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo 6n2 milyen autó?

Volkswagen Polo 6n2 milyen autó?

Figyelt kérdés
Választ köszönöm előre is!

2013. márc. 16. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?Nagyon jó autó.Olcsó fenntartás, elég dinamikus teljesítményekkel bír ahhoz képest hogy 1.4-es. Télleg dízel vagy benzines?
2013. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt vannak a fanok .... :)

[link]

2013. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Benzinest jobban pártolom,szerinted meik jobb?
2013. márc. 16. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát fogyasztásilag a dízellel jobban járnál, de a benzinesnek komfortosabb menet zaja van és dinamikusabban lehet hajtani, jobban ki lehet húzatni meg hidegben a benzines könnyebben indul bár ha nagyon pöpec a járgány akkor a dízel is indulhat könnyen.Hát figyelj én dízel párti vagyok nagyon de ha megtehetném tuti hogy 1.4 16V-t venném.Mondjuk a benzines mellett szól az is hogy olcsóbban szervizelik.Ha meg vannak az anyagi körülményeid akkor benzinest vegyél, nem fogsz csalódni.A legjobb az lenne ha ki tudnál próbálni egy benzines és egy dízel típust.
2013. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ismerem a kocsit,18vagyok és első autónak venném csak nagyon tetszik a külseje és a belseje, a motor-rol nem tudok infókat,arrol sem hogy megy és ha tudsz még valami infót róla kérlek ird le és köszi az eddigi válaszokat
2013. márc. 17. 12:06
 6/12 A kérdező kommentje:
És 2000euró körül venném
2013. márc. 17. 12:09
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

ennyiért kb ilyet lehet venni bár ez ha igazat írnak róla alkalmi vétel lenne.Igazából mindene nagyon egybe van megbízható mind motorikus mind elektronikus szempontból, legalább is ezeket olvasom mert különösen a típust én sem ismerem de vw fan vagyok inkább a golfokban vagyok jártas.Ha vigyáztak rá akkor nem lesz vele baj, ha szarrá gyepálták akkor sokat költhetsz rá, ha vásárlás elött állsz akkor érezni fogod az autón hogy mennyire van egyben.Ez ilyen.Például sokan szidják az olasz autókat hogy szutyok az elektronikája, havernak semmi baja nem volt még a Fiatjával.

2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem és a golf3rol mit tudsz? mert az is érdekel vagy polo6n2-esben gondolkozok vagy golf3
2013. márc. 17. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem a golf 3-as és sajnos elég sok negatívumot olvasni róla.Állítólag elég nyűgös, de ez is érdekes dolog mert ismerősnek egyszer kellett 200 ropit rá áldozni és azóta sem kellett egy fillért sem költeni szervizre.Olcsóbban hozzájutsz de ha 600-700-ért veszel egy tip-top példányt azzal sokáig furikázhatsz.Pénz kérdése, ha 800ezret össze tudsz szedni akkor polo ha 600 akkor egy jó állapotú golf3.Én már csak azért polo-t venném mert fiatalabb.pl tessék ez egyárban van az előbb linkelt polo-val: [link]

A lényeg hogy ha autót veszel próbáld a legfiatalabbat venni.

2013. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy a német autók tökéletesek, de ha tudsz egy kis kompromisszumot kötni és kifogsz egy jól karban tartott példányt akkor sok örömet szerezhet neked.Kényelemben nem a legjobbak de hozzá lehet szokni.Ezek az autók tipikusan jó motorral és jó elektronikával vannak szerelve ezért fontos a jó karbantartás.Én nagyon VW-es vagyok de ha tellene rá akkor audit vennék: [link]
2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!