Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik jobb...

Kukucs22 kérdése:

Szerintetek melyik jobb motor? Derbi Senda 70/80cc vagy Malaguti XSM 70/80cc vagy Husqvarna 125cc?

Figyelt kérdés
Az évjárat lényegtelen,max 300.000ft.Segítsetek lécci.Minden vélemény érdekel,persze csak supermoto jöhet számításba!Esetleg ha valaki tud jobbat max 125ccm köbig akkor írja le.

2013. márc. 16. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
*Husqvarna SM 125cc
2013. márc. 16. 19:54
 2/3 petizacc ***** válasza:

Személy szerint nekem a Husqvarna-ról a motorfűrész jut először eszembe és nem a motor. (Bár lehet, hogy jó nem, ismerem a típust.)


A derbinek és a malagutinak meg ugyan az a blokkja, szóval gyakorlatilag mindegy.

2013. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tolmaten ***** válasza:
A Husqvarna az egyik legismertebb terepmotorgyártó cég! A derbinek meg derbi blokkja van, még a malagutinak minarelli am 6. Ne keverjünk itt semmit... Nekem Husqvarnám van (80ccm am6) havernak derbije de a derbinek rosszabbak a menetteljesítményei, kényelmetlen az ülése a kategóriájában egyik legrosszabb. Ha 125öst akarsz 50esként vezetni, tegyél le róla! Azokközül amiket "legálisan" vezethetsz én az am6ot ajánlom, alkatrész mindenhol van bár a derbi is kimegy a világból ha mindent megadsz neki és ahhoz is van dögivel alkatrész. Remélem segítettem
2013. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!