Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az Audi a3 1.9 pd tdi, jó...

Ez az Audi a3 1.9 pd tdi, jó vétel lenne első autónak? Vagy ajánlanátok mást?

Figyelt kérdés

[link]



Fontos a klíma es a 6. Sebesség, fogyasztás szempontjából!

A fogyasztása városban ne legyen több 7 liternél!

Ne legyen egy 90le-s kosautó! Főleg városban használnám és két város közti országúton!


Jó vétel lenne?


2013. márc. 17. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó lenne de felesleges a túlnyomó városi használatra 6 fokozatú váltó de viszont már a kocsik töbsége 6 os váltóval jön ki szóval ez már alap :)

De ehez mit szólsz mazda 6

[link]

[link]

2013. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Boven jo gep. Ugyanilyen motoros passatom van, 380e km-nel jarok es a motor nem volt megbontva ,csak kopoalkatreszeket csereltem ,diaggal nezve a pd elemek befecskendezesi mennyisegkulonbsege 1mg/loket alatt van - pedig nincs tojas a labam alatt :)
2013. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tetszik a mazda 6 is :) viszont a vásárlásra csak 1,1 millióm van!

Állandóan egyedül, néha 2 személlyel utazok!

Elég egy kisebb kasztni is.

Szerintem ez a mazda 1-2 literrel többet fogyaszt :)

2013. márc. 17. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt többet a mazda sem a japán kocsik az alacsony fogyasztásról híresek , hupsz ha csak annyi pénzed van vedd meg az a3-ast bocsi ezt nem tudtam :)

Jó kis autó az a3 is főleg ha túlnyomórészt városban és rövid távokra használod majd az autót akkor tényleg érdemesebb egy kisebb kasztnis autót venni könnyebb a manőverezés velük a parkolókban :)

2013. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mennyire lehet elhinni ezt a 240.000 körüli km-t?

10/8 autónál ez van! A maradék 2-nél kevesebb...

Persze nem ez alapján fogok dönteni, de érdekel ez is.

2013. márc. 17. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyi van benne,amennyit beleírnak. Ezt az órát oda tekered ahová akarod egy 2eFt-os interface segítségével,egy idomított majom is megcsinálja 4mp alatt.

Mérvadó lehet a kormány és a kárpitok állapota, futómű koppanás, féktárcsa (bár ezek általában cserélhetőek) és ha diaggal ránézel a motorra a PD elemek állapota is egész jól behatárolható ,ha 2 mg/lökettől magasabb eltérés van valamelyik hengernél,akkor az rövidesen cserés lesz -ha mind a 4-nél,akkor szépen szét van kopva. Kopott motorra utal még,ha üzemmeleg állapotban az alapjárti fogyasztás 1l/h felett van tartósan.

2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is állapotot kell nézni nem km ert
2013. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!