Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E36-os bmw gyári rádiónak...

E36-os bmw gyári rádiónak mennyibe kerül a kikódolása és Budapesten belül ezt hol tudják megcsinálni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kikódolás, hanem megmondják a gyári PIN kódot.

Szakszervízben(BMW) a tulajdonviszony igazolása után kérheted. Három éve nekem ötezerbe került!

2013. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es válaszoló.

Nem tartom kizártnak hogy ki lehet kódolni, az én Opel vectrámban lévő gyári rádió sem kért még egyszer sem kódot, pedig volt már kivéve is.

2013. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, én értettem félre a kérdezőt!

Ha a "kikódolás" azt jelenti, mint a mobilnál a kártyafüggetlenítés, akkor passz!

Azt hittem, hogy akksicsere vagy egyéb kiszerelés miatt kéri a kódot a rádió!

2013. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést pontatlan voltam, ugyvan ahogy mondod, ki lett véve az akksi és Code Wait - kiíráson kívül nem hajlandó együtt működni. Erre probálok megoldást találni
2013. márc. 18. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az van amit az első írt:

Hivatalos márkaszervíz, tulajdonjog igazolás, alvázszám alapján le tudják kérni a kódot.

2013. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!