Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennetek uj autot ha lenne...

Ti vennetek uj autot ha lenne ra lehetosegetek? Vagy inkabb egy hasznaltat

Figyelt kérdés

az ujat ugy ertem hogy a szalonbol

vagy inkabb egy hasznalt luxusabb autot vennetek annyi penzert

kb 12 milliobol


2013. márc. 18. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha ne számítana a pénz akkor újat. De mivel számít, így inkább egy 2-3 éveset vennék.
2013. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12 millából lehet újat vennék. Vagy egy két éves Audi A6-ot. De józan ésszel inkább egy újat.
2013. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

én vennék egy új mazda 6 ot 7-7.5 millió az ára és még pénzem is maradna :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én vennék egy új Oktáviát, vagy egy A osztályos Mercedest, esetleg egy jókis Ford fiestát


Oktávia 4,5 millió

Fiesta - 4 millió

Mercedes 6-7 millió körül van.

Ahogy a pénz engedi :)

2013. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb autó az új autó.Bármilyen márka legyen.
2013. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Pár éves autót vennék,ha lehet a model 2. szériájából.

Indok : Kevesebbet buksz rajta. Az első gen-es szériahibák javát javították ,optimalizálták. Ha tovább adod is jobban jössz ki belőle.

2013. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

oktaviara gondoltam en is es annak is a legkissebb, leggyengebb motorral alapkivitelben 4,5milla

na en a legerosebb dizellel szeretnem es esztrakkal es igy jon kii 11,4 milla

2013. márc. 18. 17:51
 8/24 A kérdező kommentje:
de kb megvarom a kombit
2013. márc. 18. 17:52
 9/24 anonim ***** válasza:
12m ft-ból és ha újat kell venni hosszútávra akkor legújabb Passat de a legjobb egy CC-s lenne
2013. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Annyira unalmas és szánalmas ez a szöveg, hogy új autót nem szabad, éri megvenni mert ahogy kigurulsz vele egyből buksz rajta.(igaz ezt általában azok hangoztatják akik sose tehetik meg és ezt most nem lenézésből mondom arról nem is beszélve, hogy nem tudom hogyan vennének használt kocsit ha nem venne senki újat?!) DE aki újat vesz nem azért veszi mert rögtön el akarja adni és bukni szeretne, hogy másnak jó legyen. Eleve a garancia 3-5 de akar 7 év is lehet. Szóval van egy új autód ami ha x éven belül meghibásodik nem kerül semmibe a javíttatása. Ezen felül még te választod meg a szint, felszereltséget és így tovább. Ha 6 évig szolgál és utána adod el akkor nem buktál rajta semmit mivel, hogy az autó értéke romlik és nem csak újnak de a használtnak is.

12 milliónál kockáztatni?! Szerintem felelőtlenség.

Természetesen új autót vennék.

2013. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!