Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitség Fontos! Mercedes...

Illés12 kérdése:

Segitség Fontos! Mercedes Benz Sprinter 412. d mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha lehetne légyszives irjátok meg mi lehet a gond. Már elég sokat kinlódtam vele. Egyszerűen 100km/h-nál többet nem megy van amikor megtorpan és 80-nál többet nem megy!! 1-2 gázolaj cső már kilett cserélve de nem lett jo. Esetleg turbo lehet, tápszivattyu, gázolaj szürős vagymi? Légyszives irjatok még 1-2 hibaforrást mert egyszerüen nem tudom megcsinálni. Előre is köszönöm!!
2013. márc. 18. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyorsulásnál sincs ereje? Akkor a turbó lesz a hunyó. Vagy lehet a légtömegmérő.
2013. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha van erő néha nincs változó. Fogalmam sincs miért csinálja.
2013. márc. 18. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:

találgatási százalék igen nagy , sok minden okozhatja a problémádat . Képzeld el minden tipp amit kapsz ,esetleg alkatrészigénnyel jár akkor megveszed ?

Szerintem egy szakemberre kellene bíznod a dolgot ...

2013. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
szerviz,diagnosztika.
2013. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem de mondtok 1-2 jo tippet lehet megis oldaná a dolgot... ugye érted?
2013. márc. 18. 18:01
 6/8 4165 ***** válasza:
A 2. válaszadó mondta a tutit. Nekem is van egy tippem. Tűmozgásérzékelős porlasztó. 120 ezer Ft körül van. Ne kísérletezgezz. Egy márkaszervíz hamar megmondja, mi a baj.
2013. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fülöp Istvan7910 válasza:
Nekem egy 208D Sprinterem van es ugyan ezeket a szimptomakat adja de az enyemen nincs turbo es mar 5000 km tert tettem meg vele azota hogy elöször megtorpant. Neha meg 30kmhval sem megy. Voltam mar Mercedes kirendeltsegnel is parszor de nem tudtak semmi tutit mondani
2013. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 "szőke"cicafalat válasza:
Szerintem ne vidd szervízbe, mert ott azt fogják mondani hengerfejes és teljes motor csere, legalábbis a korábbi autóknál nekünk ezt mondták.Injektor alatt van egy gyűrű (alátét szerűség),ami elkopott és azt kell kicserélni, mert a gyűrű mellett elfújja a levegőt.
2015. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!