Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi típusú autógázt lehet...

Régebbi típusú autógázt lehet újabbra cserélni?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés de úgy értem hogy pl van egy autóba régebbi típusú autógáz amit még kapcsolgatnunk kell magunknak stb...most meg már van a hengerenkénti injektoros ami automatán kapcsol. A régebbi típusból lehet újabbat csinálni ami olcsóbb vagy mindenképpen ki kell cserélni az egészet ami kb 240 ezer forint? Elnézést ha nem teljesen érthető.
2013. márc. 18. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Nem attól kapcsol automatán, hogy hengerenkénti, a központi gáz is átvált automatán (2000-es fordulat, legalbb 40°C-os víz) ha olyan az elektronika.

Szerintem érdemes hengerenkéntire átalakítani, mert kevesebbet eszik és kicsit javul a teljesítménye, ha jól tudom kb 20000 ft (Miskolcon hallottam ezt).


Szóval kérdésedre válaszolva, nem kell kicserélni az egészet, tartály, csövek, reduktor, kábelezés marad.

2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!