Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket ajánlanátok Honda...

Ti melyiket ajánlanátok Honda CBR 125 vagy Honda NSR 125?

Figyelt kérdés
Most szeretnék motort venni, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem. Ti melyiket ajánlanátok?(indokot is írjatok mennyi a fogyasztás, végsebesség, szervizigény stb.) Vagy esetleg ti mit ajánlotok, de Honda legyen és gyorsasági/sport Előre is köszi a válaszokat. :)

2013. márc. 19. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt döntsd el te. Élvezetesen szeretnél motorozni egy erős motorral, tudod szervizelni viszonylag sűrűn, van pénzed benzinre és olajra? Akkora NSR.


Ha a CBR-t veszed, akkor a pénztárcád vastagabb marad, viszont sírni fogsz mikor a barátaid a 125-ös 2 üteműekkel kikerülnek.

2013. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát én a cbr-t választanám, nekem szimpatikusabb motor, hát igen nem megy úgy mint egy 2 ütemű, de viszont kevesebbet fogyaszt!
2013. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az NSR kétszer erősebb, mint a CBR :) De az NSR nagyon sokat fogyaszt, nagyon kell pörgetni, sok olaj kell bele, gyakran kell dugót cserélni, hangos, és kávédaráló hangja van. Ennek ellenére megvan a varázsa, én inkább azt venném, mint a CBR-t. A CBR nyugis motor, nem kell nagyon pörgetni, de elég vérszegény is, inkább ilyen helyváltoztatási eszköz, mig az NSR-rel élvezhető a motorozás.
2013. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mennyit fogyaszt kb. az NSR?
2013. márc. 19. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Csuklófüggő. 4 és 8 liter között változhat.
2013. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól fogsz járni ha a kis CBR mellett döntesz.

Nem egy vadulós erőgép, de egyszerű, nagyon megbízható, semmit nem fogyaszt... Végsebessége 110 körül van, 90-el nagyon szépen el lehet vele járni. Alig van probléma velük, sokat hoznak hozzám karbantartósra, olajcserére, ellenőrzésekre, de nagyobb hibák nem szoktak előfordulni.


Az NSR-el az a baj, hogy már elég régi technika, sok hiba lehetőség van benne, rengeteg kókány szerelő kezén átment már a legtöbb darab...

Sokat fogyaszt, viszont ha megy akkor egészen élvezhető kismotor. (nekem sose sikerült 6l alá vinnem a fogyasztást... ) Végsebessége 150,60 de ez már halál egy ilyen kis géptől. Szervízigény sok...

2013. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NSR 250-t vegyél, az nem vérszegény...
2013. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 - 6,5 liter a fogyasztása ha az RC szelep nem nyit ki. Ha sokat van nyitva 11,2 - t is mértem... (NSR 250)
2013. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az az RC szelep?
2013. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 250es nem az a kategória ami a felsoroltak közé illik...
2013. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!