Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden vágyam a jogosítvány!...

Minden vágyam a jogosítvány! De miből?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha meglenne de nincs rá pénzem dolgozni nem tudok mert gyesen vagyok . Valami ötlet esetleg részletfizetés?

2013. márc. 20. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Autós iskoláknál van részletfizetési lehetőség, küldj emailt az iskoláknak és érdeklődj a menetéről.
2013. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen de sajnos azt sem tudom a végtelenségig húzni
2013. márc. 20. 13:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ha a jogsira sincsen pénzed (tudom nem olcsó), akkor miből szeretnél majd fenntartani egy autót? Az sem olcsó mulatság.
2013. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első dolgod most hogy a gyereknek adj meg mindent,aztán jöhet a kocsi,már bocs.
2013. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
autó van a páromnak az nem gond :)
2013. márc. 20. 13:46
 6/17 A kérdező kommentje:
hm a gyereknek megvan mindene idáig is megvolt soha semmibe nem szenvedett hiányt ! felteszek egy kérdést és kiforgatod ez megy .. kösz de ebből nem kérek ...
2013. márc. 20. 13:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Távol áll tőlem hogy kiforgassam a szavaidat,csak nem egyből a fontossági sorrend jött le,bocs
2013. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem, nem helyett,bocs
2013. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed, akkor nincs jogsi se!

Amúgy nem egy összegben kell a suliban sem befizetni a jogsi árát, hanem ahol éppen tartasz (elmélet, aztán vizsgadíj, vezetésórák, eü képzés, vizsga ... stb) Szóval eleve részletekben fizeted...

2013. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem lehet a végtelenségig húzni?

Nyilván nem lehet:D A rezsit befizetését sem lehet elsumákolni, mert kikpacsolják a közműveket:D

Természetesen valahogyan be kell fizetned az egészet, olyan nincs, hogy "hátha nem veszik észre":D:D:D

Vag ymire számítottál, nem értem...:D:D

2013. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!