Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádiót és hangszórókat...

Autórádiót és hangszórókat szeretnék vásárolni, de milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos mélynyomó nem fér el benne (régi Swift), de a mostani hangszórók, plusz rádió nagyon rosszul szól. Milyen hangszórót nézzek, ami belemegy a gyári helyre előre és jól is szól, valamint mit nézzek elsőként egy autórádióban?

Sok kitételem nincs, csak, hogy USB-t vagy SD kártyát olvasson. Tudnátok valamit ajánlani?

Köszönöm!



2013. márc. 21. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát meg kell mérni a gyári hangszórók átmérőjét,és egy jobb minőségű azonosméretű autó hangszórót venni bele.Viszont egy 10-13cm es hangszórótól ne várj nagy csodát.Nekem a kedvenc autórádió márkám a Blaupunkt,én azok közül válogatnék.
2013. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a gyári hangszóró hely, 87mm, ide normális hangszórót nem tudsz betenni :( Rádió viszont bármilyen belefér (és könnyedén beköthető két csatlakozóval) ami 1DIN magas, de a rádiók 95%-a ilyen.
2013. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hátul a kalaptartó ki van vágva, oda is fogok tenni valamit. Reméljük, hogy így együtt már lesz valami szebb hangzás. Köszi!
2013. márc. 21. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a kalaptartó ki van vágva akkor nincs gond,veszel egy 20cm es 3utas hangszórót,az már egész jó lesz.
2013. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 5 ajtós,nem lesz gond,de ha sedan,nem fér el hátul a nagyovál.
2013. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 ajtós :)
2013. márc. 21. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:

A hangszórókhoz nem konyítok, de rádióban tudok némi támpontot adni. Én is épp a minap vettem egy fejegységet a kis suzimba. :D


Én egy kis egyszerű MNC-t vettem 7 ezerért.

Pontosan ilyet: [link]


Ugyan 2 hangszóró kimenete van (2x40W), de egy kis trükkel 4-et is rálehet kötni nyugodtan. Persze nem ilyen hatalmas tányérokat, csak valami kisebbeket. A túl nagy hangszóró hamar legyilkolná.


Se távirányító, se hangszínszabályzó, se balansz. Ez egy egyszerű konstrukció, azoknak akik nem egy nagy zenegépet akarnak venni, hanem tényleg csak azért kell bele, hogy valami még is csak szóljon. És ha nem adnának a rádióhoz, akkor egy iso-csatlakozót majd venned kell 1-2ezerbe kerül.

2013. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen olcsó kínai gagyik nem szólnak jól.

Áruk is tükrözi tudásukat.

20körül már megfelelő minőségű cuccot lehet venni.10éve csak pioneer fejegységeim vannak, van amelyeik olyan 7-8 éves lehet, most a lakókocsiban szól, és tökéletes.

Én tennék a két első ajtóba (ha van hely)és a kalaptartóba hangszórókat.Ezekből sem a SAL cuccokat.

2013. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!