Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A közeljövőben szeretném első...

A közeljövőben szeretném első az kocsimat megvenni, természetesen használt autóról van szó. Mindenki azt mondja, hogy francia autót ne vegyek. Olyan 300-400e ft körüli árban gondolkodom. SEAT-okról vélemény? Nekem azok tetszenek.

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
2013. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lac1434 ***** válasza:
22%
Inkább egy Fiat Brava 1.6os, 8 körül eszik, motorikusan nagyon jók. Egyik tipikus hiba, hogy a külső ajtó nyitó kilincsek eltörnek/rohadnak. Ezen kivűl komolyabb hibája nincs.
2013. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Én most készülök megvenni az 5. francia autómat...

:)

Most is áll kettő az udvarban, és köszönik jól vannak.

:D

2013. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

jó álapotú citruen saxo is ennyiért unoka öcsémnek nemrég vettünk belőle egy 1.5 dízelt az olajcserén kívűl mást nem ekkellet vele csinálni és valóban igaz az a 4-4.5 liter ország úti fogyasztás


Pár benzines

[link]


[link]


[link]


[link]


pár dízel

[link]


[link]

2013. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
bocs a rosz linkekért
2013. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

itt vannaka működő linkek

Pár benzines


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


pár dízeles

[link]


[link]


de ha nem írtózól a suzukitól ennyiért már egy jó állapotú 2002-2003 évjáratú swiftet is találsz


Ja szerintem aseatok se rosszak legalábis így kinézetre sajna acsaládban nincsen senkinek és így nem tudok mondani róla semmilyen tapasztalatot annyit tudok róla hogy volkswagen motorosok :9

2013. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

De bátran ajánlom az én kocsimat is igaz kicsit idősebb kiadásúak de nekem bevált nekem 2.0 dízelem van belőle 5 lityós fogyasztással csak sajna ebben az árkategóriában nincs belőlük jó állapoú dízel az öcsémnek van egy 2.0 benzines belóle neki 7 litert eszik 100 zon 100 zal ha nem sportozik

Itt egy pár 1.6 benzines


[link]


[link]


[link]


és egy 2.0 benzines

[link]


Minket még se a benzines se adízel változat nem hagyot cserben pedig én az ennyémmel még németbe is jártam melózni de még 10 évig remélem meglesz kényelemes nagy tágas az utastere és jó úttartással rendelkezik

2013. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne feledd, hogy azonos összegért jobb állapotú, fiatalabb franciát kapsz. És ez a lényeg: az állapot.
2013. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sajnos a linkek nem működnek :( Hát én mindenképpen kisebb autót szeretnék elsőre, a Seatoknál is az Ibizával szemezek, de a Fiatok is tetszenek,de semmiképpen nem akarok "hosszú" kocsit. Akárkivel beszéltem, hogy kocsit akarok venni,érdekes módon azonnal azzal kezdte, francia autót semmiképp ne vegyek...mert azokkal ha baj van,nagyon nehéz és drága a javítás.
2013. márc. 22. 14:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Közben jók lettek a linkek,csak a netem rosszalkodik...
2013. márc. 22. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!