Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol adjak fel hírdetést, hogy...

Colt kérdése:

Hol adjak fel hírdetést, hogy ne vesszen el a motorom a többi között?

Figyelt kérdés
Adott egy 125-ös ETZ-m amit megcsináltattam 150-esre négyfelömlős meg minden. A 22-es karbit fermartam 26-ra tehát pöpec a gép, mrg vagy 110-et is, csak mivel az utcán parkol és idáig nem akartam, hogy bárkinek is szemet szurjon nem szép. Nem csúnya, csak nem olyan szép mint a haszaltautón a drágább motorok. Persze most az emzékre gondolok. Ha beteszem a többi 155 használt 150-es MZ közé akkor elvész és soha senki nem fogja megnézni se nemhogy megvenni. Hol hírdessem? Vagy csináljam meg szépre és rizikózzak, hogy pofán csapják az utcáról?

2013. márc. 23. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a firdetőoldalakon kérhetsz kiemelést,vagy a főoldalra helyezést egy iks felárért.
2013. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vatera
2013. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hasznaltauto.hu-n kiemeltem a hirdetést, olcsó is volt a motor, így 1 hét alatt eladtam a simsont
2013. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!