Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kipufogó dugó mire jó motorhoz?

A kipufogó dugó mire jó motorhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Konkrétan erre gondolok.krumpli helyett van? :) Vagy valami más célt szolgál?



2013. márc. 23. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Téli tárolásnál szokták eldugaszolni a kipufogót.
2013. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt van róla leírás is.


[link]


Arra is jó lehet még szerintem, ha az autó, vagy motor körül kisgyerek játszik, vagy kutya van, ne menjen előbbinek a kezére, amit esetleg utána megnyal vagy ilyesmi.

2013. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bakker ,ez teljesen felesleges szerintem! :)

Max arra jó hogy nem lehet tőle beindítani a motort(lopásvédelem) :)

2013. márc. 23. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, én nem használnék ilyet semmiképp, mert ha véletlenül elfelejteném kivenni, ott elég komoly gondot tud okozni. Csak már kitalálnak minden baromságot, de teljesen felesleges.
2013. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Betömsz egy zacskót azzal olcsóbban jársz XD

Én télen így rakom el a motorjaimat

2013. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én télire rendesen leponyvázom és tető alatt van.De ha a szabadban álva ponyva nélkül szerintem a kipufnak akkor sem lenne semmi baja,na jó kivételek vannak mert vannak olyan sportmocik amiknek a kipufogójuk felfelé áll és ezáltal az eső is bele esik.
2013. márc. 24. 08:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak azért szokták eldugaszolni. Mert nyirkos időben belül a henger lepárásodhat és megrozsdálhat
2013. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg zárt rendszerről beszélünk,a régi fészerből kitolt motoroknak sem volt ilyen bajuk szerintem.Jó oké ott a fészer és a 2cm vastag por védte őket a nedvességtől,de ilyenről még nem halottam hogy rozsdál belülről,pedig ha minden igaz olajos is marad mert ugyebár kenve vannak.
2013. márc. 24. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy motorom (2t) 1 évet állt és picike rozsdapöttyök alakultak ki rajta igaz nem volt vészes és nem volt eldugózva. (Azóta is jól működik :))
2013. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ezen az áron tényleg hülyeség megvenni. Inkább vegyél egy üveg bort aztán a parafadugót használd erre. A bor meg extra élvezet :)
2013. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!