Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es sportmotorra felszerelés?

Adam574 kérdése:

50-es sportmotorra felszerelés?

Figyelt kérdés
Mennyire szükséges 50-es sportmotorra(derbi gpr 50) felszerelés?Gondolok itt motoros kabátra,kesztyűre és csizmára.Mennyire vicces,ha egy ilyen motoron így be van öltözve az illető ?

2013. márc. 24. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Sokan azt mondják, hogy kell robogóra is védőfelszerelés, de szerintem nem kell. Nem tudom elképzelni, hogy a kis robogómra úgy üljej fel, hogy be vagyok öltözve kemény motoros ruhába. Szerintem igy nincs értelme a robogózásnak, hiszen annak az a lényege, hogy egyszerűen és olcsón közlekedj a városban.
2013. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
egy bukósisak kell csak rá! nehogy beöltözz! hát hülyének néznének, meg azt hinnék hogy mekkora komoly gépnek képzeled te ezt a kis 50-es motort, hogy beöltözöl úgy mint aki 250km/h-vel készül menni! :D
2013. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen is kell rá védő felszerelés, egy jó állapotú 50es megy 90et. De gondolj csak bele mi marad a lábadból, ha CSAK 50-60al elesel, a 100kg motor rádől a lábadra és így csúsztok 15-20 métert. Nekem Yamaha DT 80 motorom van, 115 kg. 70km/h-val estem, és ha nincs rajtam a cross csizma, semmi nem maradt volna a bal lábamból. Egyáltalán nem vicces ha egy ilyen motoron be vagy öltözve. Az igazi nagy motorosok tisztelni fognak, és ahogy motorosok között szokás előre intenek neked, mert azt gondolják majd ez egy értelmes gyerek, igazi motros, aki tudja, hogy nem kisgatyában meg strandpapucsban ülünk fel egy motorra. Akik nem motoroznak lehet, hogy viccesnek találják, de a motorsok becsülni fognak érte és ez a lényeg.


Az előző két válaszhoz: az első nem tudja, hogy a gpr nem robogó, a másodiknak meg fingja sincs a motorozásról.


Fogadd meg a tanácsomat és öltözz fel rendesen, ha motorra ülsz!!!

2013. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy be kell öltözni!!! 40nél is lehet marha nagyot esni! Elég ciki, hogy vannak akik szerint 50esre felesleges.
2013. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!