Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F Classic,2001-es...

Opel Astra F Classic,2001-es évjárat - milyen márkájú fékbetétet (elsö pár) érdemes venni hozzá? Mennyi az ára kb?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A fékbetéten nem érdemes spórolni. Én minden ismerősömnek a Textar betéteket javaslom. Annál jobb nem kell egy kocsiba. Nem tudom párja mennyi,forgalmazótol függ,de ha normális betéteket akarsz ami egyenletesen kopik,és jól is harap akkor Textar-t válassz.
2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, utána nézek !
2013. márc. 24. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
ATE BOSCH FERODO TEXTAR mind jó
2013. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vegyél brembo fékeket megvan az áruk de az a tuti ;)
2014. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én REMSA-T vettem, 5920 Ft volt 2012.07.20-án. A fékbetét az nem egy látványos alkatrész, (nem látni a felnitől) ez bőven jó.

Most kellesz majd féktárcsát cserélnem, na abból lehet BREMBO-t veszek, mert árban nem sokkal több, mint az olcsóbb árkategóriások.

A miénk 97-es, valószínüleg ettől függetlenül is ugyanolyan kell bele.

2014. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Brembo már csak a versenysportba gyárt jó minőséget,mi már rég leálltunk vele. Nem egy új tárcsa ütött,és már az árai is lenn vannak..
2014. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok újra, 10420 Ft volt a REMSA, valamit félrenéztem a blokkok között. Ma délelőtt megtaláltam a garázsban a dobozt, azon rajta volt az ár.
2014. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!