Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a robogóm?

Miért nem indul a robogóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 50 es katana nem indul önindítóval se és mostmár berugással se. Lámpáknak és indexeknek erős fényük van, szóval nem hiszem hogy az aksi, de nem értek hozzá, szóval ha valakinek valami ötlete hogy mit nézzek meg és hogyan az jó lenne. Önindítóval tekeri rendesen de nem robban be. Eddig rugással indítottam de most azzal se megy.. Akinek van ötlete az részletesen írja le hogy hogy kell véghezvinni, mert még kezdő vagyok ilyen téren :)

Szerelőhöz csak végső esetben vinném. Köszönöm


2013. márc. 24. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ha rúgással sem indul akkor nem az önindítónak és nem az aksinak van baja!


gyertyát cserélj!

2013. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Múlthéten még indult rúgással egyből, lehet most a hideg miatt nem indul. Meglett furva egyébként szóval a motornak még jónak kell lennie, rendesen bejárattam. Gyertyán mit kell nézni?
2013. márc. 24. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, viasz!
2013. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyertya lesz a ludas.
2013. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elmész egy autós boltba, megmondod mihez kell gyertya, mert nem mind1 a hőértéke. elképzelhető, hogy nincs szikra. kiveszed a gyertyát, ráteszed a hengerrel, hogy érintkezzen testtel, és lenyomod erősen a berúgót, ha szikrázik, akkor van gyújtásod, ha nem akkor nem. Az sem mind1, hogy hol szikrázik és mekkorát. Kompressziónak kell benne lenni, ha nem régen volt fúrva, dugózva stb. Szerintem a gyertyát próbálgasd, ha van esetleg otthon még.
2013. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég kormos, google azt írja hogy rossz keverékarány miatt, azt itt házilag én betudom állítani vagy szerelő kell? ha simán új gyertyát vennék az vajon meddig bírná így?
2013. márc. 24. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kormos mert sokat próbáltad beindítani. Tegyél bele új gyertyát és menni fog !
2013. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha beindul menjél vele sokat, amennyit csak tudsz. utána kiveszed a gyertyát, és elméletileg "őz barna színűnek kell lenni. akkor jó a gyújtásod. Ha sok az olaj, akkor nagyon füstöl melegen is, ha viszont nem, akkor jó az arány.
2013. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!