Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó 125ccm3-s motorok...

Milyen olcsó 125ccm3-s motorokat ajánlatok viszonylag kezdőknek?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy motort készülök venni..

Viszont nem 50 köbciset, hanem 125-öset szeretnék venni,mivel szerintem az 50esek nagyjából arra valóak, hogy megtanulj rajtuk váltani, menni, utána pedig nagyobbra vágyik az ember.

Megvolt és megvolt.

Ezért mondom, hogy viszonylag kezdő vagyok, mert váltani tudok, menni tudok vele, burultam már egypárat, ne is bánom, így teljes a kép.

A kikötésem annyi lenne, hogy legyen viszonylag olcsó, és jó!

Előre is Köszönöm mindenkinek.

Egyébként kinéztem egy Kawasaki KE 125öset, arról személyes véleményeket szeretnék még kérni, ha van valakinek.

15/f



2013. márc. 24. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A Kawáról nincs személyes véleményem, viszont a CBF 125-ösről van. Röviden: csak ajánlani tudom!
2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

CBF 125-ről én is jókat hallottam, de csak halkan merem megjegyezni, hogy 125-ösre már A1-es jogsi kéne, amit 16 évesen tudsz megszerezni.

Megkockáztatom ez nincs még neked, addig pedig inkább nem kéne motorokat nézegetni... (Remélem legalább 50-esre AM-es van/volt már.)

2013. márc. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfog a rendőr és egy évre eltilt vezetéstől, megéri?
2013. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem meg ne kawasakit vegyél, inkább vegyél Honda MTX 125 öt én is olyat vettem kezdéshez és nagyon bevált, jól megy egész jól is néz ki, könnyű vezetni jól húz, jó az alkatrész ellátás, olcsó is stb. ;)

1 szó mit 100 szal vegyél Honda MTX 125öst :D :D

2013. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat...

A Jogsival nincs gond, mert nem közúton használnám, hanem itt van mögöttünk a pálya.

Ezáltal a rendőr sem fog meg, mivel a pálya magánterületen van!

2013. márc. 26. 14:57
 6/7 anonim válasza:
Remélem sikerült kiválasztanod a megfelelő motort és akk go a pálya :D
2013. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kawasaki kmx.. Jól bírja a terepet,dombozást,erős,megbízható.. (Személyes tapasztalat)
2013. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!