Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a megbízhatóbb?...

Melyik autó a megbízhatóbb? Melyik lenne az okosabb döntés? Citroen xantia-1.9 td vagy Fiat Croma-1.9 tdid?

Figyelt kérdés
A fos olasz fos francia autós válaszokat hagyjuk inkább, meg hogy mindkettő hulladék, olyan írjanak légyszives akik értenek hozzá, vagy van tapasztalatuk!!
2013. márc. 25. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Az a baj hogy mind2 rossz.

Saját érdekedben egyiketse vedd meg

2013. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiat Croma-1.9 tdid
2013. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Most mit vársz mit mondjunk ha igaz, az egyik ismerősömnek egy 1.9 TDID Cromája volt iszonyat sokat szopott vele aztán végül eladta, a másiknak Xantiája van, most árulja, ighaz az csak sima szívódízel de a lényeg ugyanaz, szopóroller volt, az elektromos részei ill. a bonyolult drága hidraulikus felfüggesztése jól megszopatta.
2013. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd befürdött a Cromával. Általánosságban a Cromákban nagyon megbízható diesel blokk van.
2013. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: aha az, meg az a rakat croma ami a használtautón fenn volt 350-ért aztán hoppá hirtelen lement 150-re mert egyszercsak tök váratlanul hengerfejes lett, az egyik még mindig fenn van, már több mint egy éve, egy rakás szar az 1.9-es a 2.5-ös elavultabb de az még úgy ahogy megbízható.
2013. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem dolgom téged meggyőzni, ha nagyon kíváncsi vagy rá olvass utána hogy megbízható-e sem. De azt sem zárom ki hogy neked van igazad..
2013. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek öreg autók már! Nem vagyok autó szerelő, különösebben nem is értek az autókhoz, de szerintem egy 20 éves isuzu dízel astrával se lenne kevesebb baj, amit annyit dícsérnek.Én meg inkább olasz autó párti vagyok, bár tetszenek a citroenek is.Jó lenne egy Xm-2.1 td is, de azok is annyira le vannak lakva, hogy borzasztó! Szívem szerint Cromát vennék, nekem szimpatikusabb választás lenne, mint a xantia, csak nem tudom eldöntei. Mind a kettőről mondanak jót is rosszat is. Talán a Xantiáról több rosszat hallottam.
2013. márc. 26. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!