Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A wexxtor quadokról tapasztalat?

A wexxtor quadokról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Volt valakinek? Mennyit bírnak? Mit kellett eddig javítani?

2013. márc. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézelődj inkább a használt japánok közt :)
2013. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Tudom, hogy azok sokkal jobbak, csak diák vagyok, és azok nagyon sokba kerülnek nekem, amiket meg megengedhetnék, nagyon leharcoltnak tűnnek ( pl Honda-Suzuki)

2013. márc. 28. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a kínai blokkokkal nem sok baj van. Ha meg is adja magát szerintem lehet be komplett blokkot venni potom pénzért egy japánhoz képest. Az achilles ínjuk ezeknek a futómű inkább. Szeret törni, repedni. Persze, ha nem állat mód ugratnak stb. akkor bírni fogja.
2013. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egész kidolgozásuk silány. Amikor megveszed, szép, szexi, meg csillog, aztán 50km alatt darabokra hullik. Nem fordítanak sokat ezeknek a kínai gépeknek a minőségére, csak a megjelenésre hajtanak, szóval könnyen találkozhatsz olyan megoldásokkal, hogy a fejed fogod vakarni, miközben sasolod, anyira logikátlan (nem lehet általánosítani, viszont volt már kínai motorom, és az ilyen volt.) A motor valószinűleg nem fog besülni, viszont valószínű, hogy lesznek gondjaid a karbival, elektronikával, esetleg a hűtőrendszerrel. Ismerősömnek volt ilyen kínai gépcsodája, dobálta le a láncot, a futómű totál tönkre volt (lehetett vele menni, de nem kellett hozzá eszközöket használni, hogy meg lehessen állapítani, mennyire tönkre van a geometria, meg nyolcasban megy a kerék, és nyikorog iszonyatosan, amikor elfordítod a kormányt...). Egy másik probléma, hogy a nyakadon marad. Nehéz őket eladni, mert senkinek nem kell. A balek (mint ahogy egyszer én is voltam, azóta kínait soha!) megveszi, rájön, hogy mit vett, aztán nem tudja eladni. Ehy leharcolt Hondával, vagy Suzukival többre mész! Lehet hogy annyira nem is leharcoltak, csak piszkosak. Ezt képről nem állapítod meg olyan könnyen, úgyhogy sok sikert a keresgéléshez! :)
2013. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!