Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósulis órákon mi zajlik?

Autósulis órákon mi zajlik?

Figyelt kérdés
Csak elméleti oktatás vagy valamennyire azért megmutatnak pár dolgot a kocsi motorján is, kisebb hibák megbütykölése? Füzetet vigyek vagy valami könyvet árulnak ott úgyis?

2013. márc. 29. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméleten kresz van és 1db műszaki óra. A műszakin hellyel-közzel elmagyarázzák a főbb dolgokat hogyan működik.


Füzetet vihetsz jegyzetelni, mert nekünk pl nem adtak könyvet hanem a honlapjukon fent volt minden. Egy egész könyv, tesztek válaszokkal és magyarázattal.

2013. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, de azért néhol több a műszaki, valamint van olyan suli ahol van vezetéstechnikai oktatás is(elméleti a KRESZ tanfolyam keretében, gyakorlati meg majd ha van jogsid és kifizeted ezt pluszba)


Műszakin lényegében annyiról van szó amit neked tudni kell még egy újabb autónál is. Holtjátékok, kerékbeállítási hibák, folyadékszintek ellenőrzése...



Füzetet nem árthat vinni, első órán úgyis rájössz hogy szükséged van-e arra hogy jegyzetelj.


(nekem se füzetem se könyvem nem volt, első jogsimnál 5 pontot veszítettem KRESZ vizsgán másodiknál meg hibátlan lett, úgy hogy én csináltam meg leghamarabb kb 30 emberből :P )

2013. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgyvolt a kresz, hogy már egy elkezdődött tanfolyamra csatlakoztam be, már akkor tudtam a dolgokat az előző jogsim miatt, csináltam a kresz tesztet itthon nagyon sokat, de az oktatás is sokat számít, akik ott voltak már a tanfolyamon mikor én becsatlakoztam, tehát már hamarabb kezdték jóval mint én, kb 2 héttel később vizsgáztam mint én, hibátlan lett a vizsgám, a teszteket csináljad sokat, nekem tök ugyanolyan kérdések voltak a vizsgán is, szóval nagyon jó dolog. füzetet vigyél szerintem, nem árt jegyzetelni, könnyebben megtanulod a dolgokat, ha oda figyelsz, és foglalkozol vele, elsőre röhögve át lehet menni.
2013. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" a teszteket csináljad sokat, nekem tök ugyanolyan kérdések voltak a vizsgán is, "


Mivel ugyanaz a progi van vizsgán is :D


Egyébként KRESZ egyéni gyakorlóprogram. Ez a neve, ezen kell gyakorolni sokat.

2013. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt pontosan tudom hogy nagyjából ugyanaz a program. Viszont hallottam már olyat is aki tök más kérdéseket kapott, pont ezért kell megtanulni a szabályokat, és oda figyelni a vizsgán, ha a szabályokat tudod és figyelmes vagy, akkor nem kaphatsz olyan kérdést amit nem tudsz.
2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van párezer kérdés, abból sorsolja ki a progi véletlenszerűen. De van olyan hogy kérdéscsoport gyakorlás, amivel minden kérdésen végig lehet menni. Na azon érdemes vagy 2-3 alkalommal végigmenni. Meg persze gyakorolni normál módban is. Úgy nem lesz olyan kérdés amivel ne találkoztál volna.
2013. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!