Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari Replika F355?

Ferrari Replika F355?

Figyelt kérdés

Helló

Az lenne a kérdésem, hogy nem sokkára, belevágok a nagy életbe, és Menyi ídőbe telik egy ilyen autónak összehozni az árát, és menyi lenne a Fentartása?

[link]

Minden vágyam egy sportkocsi, vagy tudok jobb autót, ami Olcsobb és jobb fentarthatóságal rendelkezik.

Sajnos még nem tudom, én se hogy mi lesz, ezért teszem fell a kérdés.



2013. márc. 30. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
3.5 milláért már komolyabb autót is kapni, nem pont kamu Ferrarit. Ha valami rendes motort építenek a replikába za még oké, de ezzel a 103- lóval kicsit vicces lennél. Kb gyorsulnál úgy, mint egy 1.3-as Ignis :)
2013. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondmár ,hogy ezért a 22 éves Replika Ferrariért kiadnál 3.5 Milliót ami ráadásul 103 Le.

Ennyiért komoly 2-3 éves autókat lehet venni.

2013. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
103 lóerős gagyi ferrari utánzat, azt hiszed eredeti? :O Ezek a szarok már több éve fennvannak, kutyának se kellenek.
2013. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat!! Hát azért kérdeztem mi a véleményetek,

Audit néztem még.. az tetszik, és lehetőleg olyan autot akkarok aminek nem egy vagyon a fentartása, de mégis sportos és mutatos! :)

2013. márc. 30. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor vegyél BMW-t :D
2013. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Audi? Mindjárt más... Sportos legyen, meg ne egy vagyon legyen a fenntartása, közben mutatós is legyen... 3 és fél millióért már elég komoly Audi A3-asakat kapsz, amik amellett, hogy nem ősrégi szarok, de még megbízhatóak is ennyiért. Ez nagyon jó összeg használt autóért, kapsz ennyiért vadi új Renault Fluence-t is szalonból, de azt gondolom nem szeretnél. Nézz még Mercedes CLK-t, Lexus-t...
2013. márc. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kössz a választ, Most gyüjtöm a pénzem félre rakok !!

Jellenleg tudnák venni egy Opel Calibrát , arról mi a véleményetek ?

2013. ápr. 1. 01:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon régi, fiatal huligánok közkedvelt autója, nagyon nehéz normálisat kifogni, ami megbízható. Én nem vennék. Mennyi kb. a kereted?
2013. ápr. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát most van 500E félrerakva, de még gyűjtök!! Egyszer veszek de az normális legyen.
2013. ápr. 2. 14:40
 10/11 siklósi györgy válasza:
Apafej irj facebook-on azt beszélünk egy árát meg hogy milyen autót szeretnél mert a feléből de 500-600lóerőset akár egy koenigsegg-et vagy egy veyront (Ayame Hinamori így vagyok fent szőke japán csitri van kint profilképnek)
2014. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!