Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, sportkipufogó...

Máté Tamás kérdése:

Motorosok, sportkipufogó gyorsasági motorra?

Figyelt kérdés

A fiamnak vettem egy 70 köbcentis gyorsasági motort, és nem tudom, milyen márkájú kipufogót lenne érdemes rá venni.

(jó, megbízható, nem túl drága, és izmos hangot kölcsönöz neki)



#motor #kipufogó #aprilia.
2013. márc. 30. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, de egy hetvenesnek nem lesz túl izmos hangja semmitől. Ráadásul - mivel feltételezem smkp-ként fogja használni a fiatalember - jobb ha nem túl hangos, nem hívja ki vele maga ellen a policájokat.


Meg itt a tavasz, biztosan lesz razzia, ahol minket kétkerekűeket fognak vizsgálni. Egy ismerősömnek már lekaparták a műszaki érvényesség matricáját a rendszámról, pedig még nem is volt szép idő ebben az évben...

2013. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél apont. Az izmos hang alatt gondolom olyat értesz, mint a sor4-es 600-asok... Hát egy egyhengeres kétüteműnek soha az életben nem lesz olyan a hangja, mint egy többhengeres négyüteműnek, még ha mit is teszel rá. Nem érdemes ebbe pénzt ölni, ezt az osztályt valószínűleg gyorsan kinövi, sokat igazán nem éri meg beleinvesztálni. Egyszerűbb hozzászokni. Nekem például tetszik a 2T-hang. Olyan felvillanyozó :)
2013. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy nem lesz olyan hangja, mint a nagymotoroknak, csak egy kis extrát szerettem volna, mert nem ismerem a jó márkákat motrokhoz.
2013. márc. 31. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Leo Vince, Akrapovic, Gianelli ismertebb márkák...
2013. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 1. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!