Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW, vagy Mercedes benz? Miért?

BMW, vagy Mercedes benz? Miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nincs megfelelő válasz. Talán annyi, hogy Mercedes-Benz gépkocsikat igényesebb, elegánsabb emberek vesznek ITTHON, a BMW pedig inkább a suttyók, szemetek autója, de természetesen NEM IGAZ EZ MINDEN ESETBEN. Elnézést, ha valakit ezzel megsértenék. (Mindenesetre az Audi a legalja, nem minőségben, hanem vásárlóbázisban itthon)
2013. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a "segélyre szorulók" szeretett két autómárkája ez... Náluk az a menő, ha király autójuk van, meg szteroidozzák magukat. Nem érdekli, ha éhen is halnak, ezek meglegyenek!

Szóval egyik se! :D

De ez a saját véleményem, természetesen akinek nem inge, az nem veszi magára!

2013. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább egy BMW szerintem. Itt most nem azokat a szempontokat veszem figyelembe, amit az első kettő irt, hanem szerintem egy BMW jobban megéri a pénzét, mivel sportosabb, élvezetesebb a vezetése, de egyben kényelmes és elegáns is.
2013. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

csoki vagy vanília? kb ilyen jellegű a kérdés. egyik ruganyosabb és kényelmesebb, másik merevebb és sportosabb.


amúgy pont a mercivel járnak a suttyók és a kisebbségiek.

2013. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 feketepeter ***** válasza:
Ez ízlés kérdése, azzal meg nem lehet vitatkozni. Mindenesetre én inkább BMW-t szeretnék, azt sportosabbnak mondják, és nekem jobban is tetszenek a modelljei. De ha hozzámvágnának egy mercit, szerintem azt is megtartanám.
2013. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andrej031 válasza:
0%
Tény hogy a söpredék kocsija a merci de sokkal kényelmesebb és megbízhatób mint a bmw amúgy szerintem a legrondáb belsejü kocsi a bmw és a ferrari én lamborghinit vagy audi a8 at vennék
2013. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andrej031 válasza:
33%
egyébként szerintem a sutyók gépe a bmw a kissebségieké meg a mercsó a szteroidzabálóké meg az audi a bmw vel jobban lehet rodeózni a mercsóval lopni és vasazni az audival meg mindkettőtt
2013. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

te hülye vagy... ezt a barom beskatulyázást milyen felmérést alapján végezted el? BMW-vel pl nem lehet rodeozni. ha már sarkítunk inkább lehetne mondani hogy a BMW a boyracereké (E36) persze csak az olcsóbb mert annál jobbak (e46) már 1M felett vannak...


ezért nem vennék E36-ot itthon... meg amúgyis már E46-om van és nem vagyok suttyó... elég sok BMW-s ismerek és egyik se az. Mármint E36-osokat kivéve, az más történet...

2013. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt milyen felmérés alapján...? Te is általánosítasz, nem kicsit! Szóval szerintem ne kóstolgass másokat!

Én is úgy vélem felfedezni, hogy régebbi Mercedesekkel, régi / új (E24-E90) BMW-kkel akar kitűnni az aljanép! Igen, a közepesen pigmentált vas és alumíniumorientálódott személyekre gondoltam! nem kell ehhez felmérés, minden második BMW-ben egy ilyen kívül-belül sötét ember ül! (Magyarországon...)

2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hmmm......megy itt az oda-vissza , de kérdés az, hogy mennyi idős gépekről vitatkoztok?
2013. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!