Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színe legyen a kocsimnak?

Serenity-cica kérdése:

Milyen színe legyen a kocsimnak?

Figyelt kérdés
Most szeretném tavasszal az egészet átfujatni, csak meg nem tudom milyen színű legyen. 2-es puntorol van szó és metál színt szeretnék. meg az oldalára és a tetejére, motorhaztetőre, csomagtartóra karbonfóliából díszcsíkot. 17-es felnik vannak rajta. segítsetek, hogy milyen színű legyen a kocsi és a karbon. a felni ezüst színű. lány vagyok.

2013. márc. 31. 15:39
1 2
 1/17 Vizéli László ***** válasza:
Egyik Ismerősöm 1 éve fújt honda civic-et lamborgini sárgára. Elég ütős színe lett. Szerintem a Puntón is jól mutatna.
2013. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tűzpirosra, citromsárgára, vagy feketére. Én a díszcsíkokat elfelejteném a helyedben, úgy már elég bazári lenne. Az üvegeket sötétítsd le, meg egy enyhe ültetés és tökéletes.
2013. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
fel lesz turbozva nagyon. azt szeretnem, ha kivulrol szep lenne, de nem lenne levagos, hogy sok van belekoltve. mert beepitett szamitogep 2 erintokijelzovel lesz benne meg ilyenek. igy csak egy szep szint szeretnek valami kis extraval.
2013. márc. 31. 15:52
 4/17 A kérdező kommentje:
a lamborgini sarga az olyasmi, mint a sporting sarga a puntoknal. gondolkoztam rajta, de ahoz nem olyan szep az ezust felni, nem? ja! van rajta szarny meg kuszob spoiler.
2013. márc. 31. 15:54
 5/17 anonim ***** válasza:

Szárny? Küszöbspoiler? Húha.. Sok jót nem sugall a dolog!

Gondolom ad ám leszorítóerőt a 70 lóerőnek...

Egyébként a felnit is át lehet ám fújni! :D

Ütős színkombináció lenne egyébként a sötét rózsaszínű felni MATT fekete karosszériával és FEKETE ablakszínezéssel!

De ha mindenképp citromsárgára akarod, ami szerintem állati ronda egy autón, akkor fekete felniket neki! De abból is kizárólag matt, mert az még mutat is valahogy.


Esetleg matt narancs kasztni plusz marad az eredeti színű felni, esetleg befeketíted, de ha a kasztni matt, akkor a felni ne legyen az!


Mindenféle igénytelen szarokkal meg nem kell telepakolni, főleg, ha a motorjához nem nyúlsz hozzá! Láttál már olyan Swiftet, aminek a kipuja üvöltött a motor 60 lóereje mögött? Elég ciki...

2013. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szántóvető ***** válasza:
aranymetál? [link]
2013. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy 1.2-es 8 szelepes. :-) 16 szelepes motor van benne, raadasul uj. most jelenleg narancssárga gyongyhazmetal szine van. es a sarga nem igazan tetszik. a felnit ha nem muszaj, akkor nem fujnam, mert gyari es igy tetszik. a kocsi alapszinenek meg a rozsaszinen gondolkoztam. valami halvany babarozsaszin fekete csikokkal.
2013. márc. 31. 16:18
 8/17 A kérdező kommentje:
ez az aranymetal is tetszik! koszonom! elmentem ezt a kepet es ez is az atgondolandokhoz kerul.
2013. márc. 31. 16:19
 9/17 Vizéli László ***** válasza:

Inkább teszek én is egy linket mert én nem a citromsárga lambó színre gondoltam hanem erre a picit narancsosabbra :)

[link]

2013. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"nem mondtam, hogy 1.2-es 8 szelepes."


Na, hogy ezt honnan szedted, azt nem tudom. Illetve az se számít semmit, hogy hány szelep mozog a szívében, nagyobb erőt (Nm) és jobb teljesítményt (LE) nem fog leadni! Szóval dicsekedhetsz a 16 szelepes motorral, ha alig üti a 70 lovat. Ne haragudj, de tényleg nagyon ciki!

Én még egy Eclipset se barmolnék szét, mert az a menő...

Egy jó színkombináció sokkal többet ér minden ember szemében, mint az esetleges kókánytuningok, mint például a szárny, ami köztudott, hogy +10 lovat ad a verdának!

Szóval érted?!

2013. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!