Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorok jöhetnek szóba?

Milyen motorok jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

Mostanában szeretnék motort venni, a legjobban a Triumph Thruxton illetve Bonneville tetszene, de hát nem 2 fillér egy olyan, illetve kisebb teljesítményű is bőven elég lenne.

Tudnátok esetleg ajánlani olcsóbb motort ami kinézetre hasonlít a triumph-ra? olyan 250-400 köbcentisre gondoltam, lehetőleg 2000-nél nem régebbi "évjáratú" és kb olyan 600 ezret tudnék kiadni rá (picit drágább még belefér) valamint nem feltétlenül szeretnék mindenképpen újat venni, használt is számításba jöhet... Előre is köszönöm! :) Egy kép, hogy milyen kinézetű motort szeretnék: [link]



2013. márc. 31. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Suzuki TU 250 amire emlékeztet. Lehet nálunk más néven fut ez a motor, mert nem nagyon találtam használtat.
2013. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yamaha SR 400
2013. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit több, de hátha tudsz belőle valamit alkudni :) Sok sikert!

2013. ápr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg Ducati Monster, bár az kicsit más formavilág, de szerintem gyönyörű.

Még ami hirtelen eszembe jutott, az a Honda VTR 250 (mindenképpen nézd meg, hihetetlenül gyönyörű!), Yamaha YBR 250(szintén nagyon szép), vagy esetleg a Honda CBF 250,500,600(ők is szépek szerintem)

2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kawasaki zr? Jó az nem ugyanolyan csak nem tom :) klasszikus motor :)

Egy ilyen Triumph az nagyon jó lehet :)

2013. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!