Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a problémája a kocsinak?

Mi lehet a problémája a kocsinak?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy be kellett menjek egy telepre a kocsival, de egy hatalmas pocsolya volt a kapu előtt, nem tudtam kikerülni ezért kihúzattam és áthajtottam rajta, de a víz elérte a motort is ami kigőzölte magát aztán megállt az autó. Nagy sokára sikerült beindítani. Az elején nagyon rángatott, ami egy idő után már alábbhagyott, viszont a kipufogóból ömlik a füst, és az alapjáraton is kicsit érdekesen jár az autó.

2013. ápr. 1. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen autó? de valószínűleg beázott a gyújtása
2013. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
a szelepeket ki kéne törölgetni ronggyal
2013. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Renault Rapid, 1.9-es szívó dízel. holnap szétkapom a légszűrőt is. Csak műszakilag nagyon sokat nem értek az autóhoz, azért tettem fel a kérdést itt.
2013. ápr. 1. 20:30
 4/19 anonim ***** válasza:
a motor burkolatát leszeded, és van benne 4 kihúzható valami. azokra rongyot raksz, pálcával beledugod, kihúzod. ismétled amíg van benne víz.
2013. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem a gőz ömlik a kipufogóból inkább? Szerintem csak beázott ha esetleg lyukas volt valahol és most párolog a víz, dieselre nincs hatással ily módon a víz, nincs gyújtása, azt meg erősen kétlem, hogy a légszűrőig merült volna a kocsi:)
2013. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A 4 gyertya beazonosítása az még menni fog. :) Szerintem is elég valószínű, hogy gőz lesz, de nem akartam hülyeséget se írni. Rendben akkor holnap neki állok és kidzsuvázom. Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 1. 20:46
 7/19 anonim ***** válasza:
gyertya ázott el, vagy a szívócsonkon bement a víz. szerintem is kicsit szét kell kapni.
2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

gyertya?

ember dízel azt írja,a régi szívó dízeleket akár slaggal is veretheted,semmi baja sem lesz,teljesen zárt rendszer,vizet nem hiszem hogy beszívott volna,akkora víz csak nem volt,plusz akkor el is hajlott volna a hajtókar,Navarát már szedtem szét ami így járt.esetleg az elektromos csatikat nézegesd át /nem sok van belőle/ az adagolón a mágneskapcsolót

2013. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most neki állok megcsinálni, egyébként az a víz elég mély volt. Ahogy átmentem rajta megadta magát az autó.
2013. ápr. 2. 10:17
 10/19 A kérdező kommentje:
Most néztem a kocsit, még mindig elég érdekesen jár a kipufogóból ömlik az anyag. Felnyitottam a motorháztetőt és a hűtővíztartályba épphogy lötyög a víz az alján, szóval az egyik orvoslásra szoruló probléma megvan.
2013. ápr. 2. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!