Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tábori tuning mi mennyibe kerül?

Tábori tuning mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Simson tuningok ?
2013. ápr. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal a tábori tunning az csak annyit jelent hogy a tábori műhelyben fúrják faragják a gépet.

Én nemtudom hogy mennyire precízek az emberkék ott a boltban de egyet tudok hogy nem az én pénztárcámhoz van méretezve az ottani árak.

Amúgy bármit meg csinálnak a simsonon jó pénzért.Lehet hogy még visszacsapószelepet is tudnak rá faragni de ebben nem vagyok biztos.

És nem csak simsonnal foglalkoznak.

Üdv!

2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok féle tuningot csinálnak, de nem ajánlom, és csináltattam náluk Simsont de nem értenek hozzá. Az öreg Tábori igazi mester volt és jól csinálta, de most a szervizt a fiai vezetik akik miatt a minőség a béka segge alatt van.
2013. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott Újpest tele van műhelyekkel,van bőven választék.A tinódi utca végében is van egy esztergás ha jól emlékszem,és a talán a szellemtelepnél is vannak üzemek ahol meg lehet érdeklődni.
2013. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!