Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 12 millióból egy vadi új Audi...

12 millióból egy vadi új Audi A3 Sportback vagy egy 5000 km-t futott fél éves A5 Sportback?

Figyelt kérdés

A3: 2.0 TDI (150 lóerő) 6os manuális váltó, quattro, 4,7 l vegyesben a fogyasztás, 8.5 mp 100 km/h-ig

A5: 2.0 TDI (177 lóerő) 7es DSG váltó, quattro, 5,3 l vegyesben a fogyasztás, 7.9 mp 100 km/h-ig


mindegyik nagyon bejön, nemigazán tudok dönteni, a DSG váltó az hatalmas élmény volt már hozzá szerencsém, ha az A3asban lenne a leírtakkal együtt DSG-s kivitel akkor azt venném, nem tudom lesz-e, érdemes vajon várni egy kicsit rá hátha lesz?



2013. ápr. 3. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a fél éves 5000 km-t futott kb még bejáratós, egyértelműen az!
2013. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Beviz Elek ***** válasza:
0%

alapból értelmetlen új autót venni, mert aláírod a papírokat és ugrott az értékéből egy pár százalék. Én 2-3 évesnél fiatalabbat soha nem fogok venni.

Ja, kivéve ha annyi pénzem lesz, hogy nem tudok vele mit csinálni... De akkor megvenném mindkettőt, hogy ne kelljen fárasszam magam a gondolkodással

2013. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

14:23

Áruld már el, hogy ha senki nem vesz új autót akkor te, hogy veszel 2-3 éves használtat?!?!

Istenem, hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen...

Állandóan ezzel jönnek, hogy nincs értelme. Nem tudom mennyi idős vagy de 15nél nem gondollak többnek.


A DSG váltó miatt a A5-öst venném.

2013. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:
24%

Azt hiszem (bár nem biztos) itt most nem arról van szó, hogy a világon senki se ne vegyen új autót, hanem a kérdező számára csak egy tanács.

Szerintem ezzel most nem fogok változtatni egy világ nézetén és nem fog a kereskedésben maradni az össze 0km-es kocsi (de ha tévedek, akkor előre is bocsánat).


Ettől függetlenül még mindig tartom a véleményem, hiszen senki sem a saját pénztárcájának az ellensége (és sajnos nem is sz.rom a pénzt, hiába próbálkoztam).


Az autók ára a vásárlásnál esik egyet, majd egy darabig tartja az árát és esik tovább. Ha rajtam múlik, akkor ár/érték arányból kihozom a legjobbat. Nem fogok új autót venni és nem is buzdítok rá senkit azért, hogy azok jobban fogyjanak és megnyugodj!

2013. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

15:38! Egy szóval se írta azt, hogy senki ne vegyen új autót! Szövegértési problémáid vannak!


Szerintem is az A5-öst, hiszen ha neked jobban tetszik, és még "jobb" is, sőt, majdnem új, akkor mi tart vissza?

2013. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

2. válaszoló! Azzal hogy aláírod a papírokat, a használati értéke egy fillérrel nem csökken!

Nem tudom te hogy vagy vele, de én használatra veszek autót, nem azért hogy kereskedjek vele. Egy autó használati tárgy, nem befektetési eszköz.

Ezzel az erővel ruhát is csak a turkálóból vegyél! Hiszen mit ér a drága márkás ruha, mivel ha csak levágod róla a bolti címkét már csak annyit ér mint a turkálós.

Ételt is csak "tuskó gazdaságost" vegyél, hiszen ha már megetted már csak sz**t ér.

2013. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd az A5-öst, az sokkal szebb szerintem, és az az 5000 km semmi benne, olyan mintha a gyárból jött volna ki. Na meg előnye a DSG, gyorsabb is, erősebb is. Úgyhogy egyértelmű.
2013. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
még nehezebb lenne a döntés, ha az A3ban is DSG lenne, de így eléggé úgy néz ki, hogy A5 lesz ebből a vételből
2013. ápr. 3. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked meg annyi eszed van mint a fekete földnek!

Fogj kezed a második válaszolóval és vegyetek egy 20 éves vödör csavar tragacsot mert ugyebár annak már nem megy lejeb az ára.

2013. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:
27%

Kicsit nem áll egymástól távol a kérdező esetében egy fél, az én esetemben egy 2-3 éves autó egy 20 évestől?


Kicsit nagy túlzás nem? Te évente cseréled hogy ne sz.rral járj ugye?


Kicsit elgondolkozhatnál....

2013. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!