Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Angel Eyes lámpa a...

Melyik Angel Eyes lámpa a szebb és praktikusabb?

Figyelt kérdés

Ezüst Opel Astra G-re szeretném, de nem tudom melyik mutat jobban. A sötétből még nem láttam beszereltet - ilyen matt feketét - félek, hogy túlságosan fekete és nem illik a színhez. Akinek van már tapasztalata adhatna javaslatot!


[link]

[link]



2013. ápr. 3. 21:20
 1/6 Vizéli László ***** válasza:
Szerintem a snassz fehér jobban néz ki.
2013. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyári a legszebb!
2013. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm nehéz kérdés, így látatlanban nehéz megmondani, én a sötétebbet(feketét) választanám, fehérhez biztos, az ezüst is gondolom elég világos, szépen kiemeli az elejét jól nézne ki vele szerintem.
2013. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 3. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen színű az autód. De egyébként nekem is a világosabb tetszik jobban.
2013. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha látni is akarsz, akkor a világosabb, de vidékre nem javaslom, elég gyengén világítanak ezek sajnos. Ha veszel legyen legalább benne "E" jelzés, mondjuk ha a rendőrbácsinak olyanja van, így is beleköthet. Én a helyedben másra költeném ezt a pénzt az autón, nem pedig tunyinglámpára..
2013. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!