Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót érdemes venni...

Milyen új autót érdemes venni kb 3-3,5 millió forint között? Melyik autószalonban érdemes szétnézni? Alapfelszereltségű,1.4 vagy 1.6-os érdekelne.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 12:05
1 2
 1/11 schocko ***** válasza:
43%
Semmilyen új autót nem érdemes venni.
2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

pl suzuki sx4 ezek még beleférnek ebbe az összegbe nagyon megbízható kis autók

pár 1500 3cm es benzines

[link]


[link]


[link]


[link]


Pár 1600 3cm-es benzines néhány 4 kerékhajtással is


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Én sem biztos hogy null kilométeres kocsit vennék.

Az is igaz, hogy ennyiért nem vennék suzukit :)

Ezért autót adnak :)

2013. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
ha veszel egy fél-1 éves autót ugyanennyiből párezer km-rel, máris jelentősen jobban tudsz venni ennyiért. és ugyanott vagy.
2013. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Milyen jól lepontozták a válaszom, mert azt írtam, hogy ennyiért nem vennék suzukit :)))
2013. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Faxomat már megint csak azért lepontoztok mert suzukit írok az is van olyan jó autó mint egy hülye opel vagy chevrolet :)
2013. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi utólsó engem meg azért pontoztak le mert suzukit írtam :)
2013. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként meg a helyet hogy pontozgassátok le egymást és engem meg írkáltok hogy ez nem meg aznem inkább írjatok valami típust mert akérdező erre kíváncsi nem pedig amásikat kéne leszólni mert suzukit ír
2013. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

null km-es autót nem lehet venni!!!!!!!!!

minden új autóban van minimum 10 km!

én mikor megvettem az új autómat 5 éve egy opel astra classic 2 G autót vettem, és volt benne 15km! gondolom fékpadonkipróbálják, meg hogy hogyan megy, meg elviszik műszakira, meg stb... , meg felállnak vele a kamionra leállnak a kamionról, meg stb........ szóóval belemegy 15 km mire kézhezkapod!


és egy új autónak nincs párja! az új illat! meg az a tudat hogy még senki nem fingott bele :) na jó elképzelhető hogy valamelyik szerelő belefingott, vagy mikor műszakin volt akkor fingottak bele, de értitek a lényeget! meg én még most is szoktam érezni az új illatot reggel mikor beleülök, és már 5 éves! nem volt benne még sosem illatosító, se cigizve nem volt benne!

2013. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 4. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!