Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok szerezni lehetőle...

Honnan tudok szerezni lehetőleg olcsón szovjet vagy orosz rendszámtáblát?

Figyelt kérdés
az orosznál fontos lenne a régiókód is (63/163)
2013. ápr. 4. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül az ebay-en! Mondhatnám a Vatera orosz megfelelőjét, de onnan ugye lehet, hogy vámot kell fizetned.


Találtam is neked egyet! Mindössze 1 Euró+postaköltség! (Persze ez az aktuális ár, ez még emelkedket.)


[link]


Csak ez az egy van most az ebay-en! A többi találat az csak poénrendszám.


Keresőkifejezés: kennzeichen russische

2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a postaköltség kb. mennyi lenne?
2013. ápr. 10. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ebay keresője szerint 15 Euró ha Magyországra küldi! Azaz jóval több a postaköltség, mint maga a rendszám.


A megjegyzésben oda van írva, hogy az oroszoknál alig van ilyesmi, mert ott le kell adni a régit. (Gondolom egy katonatiszt nem vitte haza a kocsiját, így megmaradt neki.)

Na szóval a megjegyzés alapján ez azért többet is megér, mint egy Euró, azaz lehet, hogy lesz rá még pár licit, mert mindig az utolsó órában van nagyobb pörgés.

2013. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magas postaköltségen ne csodálkozz, a leírás szerint 47 cm széles, azaz semmilyen borítékban nem fér el, ez bizony kiscsomag kategória.
2013. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A DRZ 400 E az Enduro az SM pedig a SuperMoto. A kül egyetlen dologban nyilvánul meg, az Enduro elöl 21 es hátul 17 es kerékkel van szerelve és terep abroncsokkal, mig az SM egy igazi városi cirkáló, elől hátul 17" kerekek aszfaltra való síma abroncsokkal (nem slic, van bordázata csak nem túl mély) Ennyi a kül, sok DRZ-t árulnak mind2 szett kerékkel amiket kedvedre cserélgethetsz.

U.I. A DRZ űberkirály ;) :D

2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, de szerintem ezt a választ nem ide szántad :D
2013. máj. 13. 18:02
 7/8 anonim válasza:
az előző vagyok, véletlenül rossz kérdéshez válaszoltam, lehetőleg ne szúrjatok le, köszi és bocsi mégegyszer
2013. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi gond, nem leszúrásnak szántam :) bocsi ha úgy vetted
2013. máj. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!