Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F Astra középkonzol izzó csere?

F Astra középkonzol izzó csere?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, kiment a középkonzolban egy rizsszemizzó ahol a fűtés irányát kapcsolom annál a kapcsolónál. Mennyire kell szétszedni a konzolt, hogy hozzáférjek?
2013. ápr. 5. 09:18
 1/8 Dörmögő ***** válasza:
16%
A kipufogón keresztül lehet hozzáférni.
2013. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dörmögő ***** válasza:
30%

Bocsi a viccért, cserébe találtam kezelési könyvet hozzá.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dörmögő ***** válasza:
43%
Most nézegettem, de szerintem ebben nincsen benne. Szervizkönyv kellene, de olyanom csak B vectrához van, nemtom mennyire egyezik meg a kettő.
2013. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 7. képen a ventilátor kapcsolót hogy szedi ki?
2013. ápr. 5. 10:30
 6/8 nagy gyuri ***** válasza:
Pont ma cseréltem ki 3db-t.A rádiót ki szeded,persze nem egyszerű ha nincs cuccod a rádióhoz ha még gyári.De az sem baj,elöször is van 4db imbusz,vagy torz fejü csavar,gyári esetén.Amikor ezeket ki tekerted, fogsz egy erősebb drótot, meg hajlitod,annyira,hogy be tudd dugni a csavarok helyére,mind két oldalról,ez fontos külömben nem jön ki a rádió.Ez után meg fogod a rádiót ,és próbáld húzni ki kell jönnie.Elég macerás,én 15percig játszotam,ha kint van látni fogsz 3db sarut mindjárt,a kapcsolók mögött,óvatós légy könnyen törik!Ki pattintod meg látod az égőket,ha van barátnőd kérd el a szemöldök csipeszét,mertcsak avval lehet ki húzni,:Dpersze más csipeszel is lehet csak elég hosszú legyen.Vissza rakás,ennek a fordditotja. Remélem nem irtam le túl bonyolultan.Jó szerelést!
2013. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagy gyuri ***** válasza:
Ne szedd ki a ventilátor kapcsolót!
2013. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!