Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki mond nekem infokat...

Valaki mond nekem infokat Peugeot 406-ról?

Figyelt kérdés
Először is kiváncsi lennék minden pozitívumra és negatívumra az autóról. Nagyon tetszik a típus és véleményeket várnék elsősorban. Melyik éri meg jobban 1.8 2.0? Vagy esetleg a diesel-ről? Minden véleményre, tapasztalatra kíváncsi lennék.. Köszi.

2013. ápr. 5. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
tessek itt rengeteg velemenyt olvashatsz rola: [link]
2013. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: nekem nincs

Vélemény: benzinest úgy elfelejteném mint a huzat, mivel az 1.8-asnak is 12 felett van a fogyasztása a gyári adat szerint. Akkor az a valóságban meglesz 13 felett simán. A nagyobb benzinesekről ne is beszéljünk. Innentől kezdve csakis diesel jöhet szóba.

Forrásom:

[link]

2013. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ez nekem nagyon bejön :) És gyönyörű álapotban van, ritka


[link]

2013. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22:34

Kár hogy 3 000 000-ba kerül.☺

2013. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A fogyasztást városra értettem természetesen.
2013. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fogok küzdeni a francia ellenesekkel ...

Dieselbe vedd ha van rá módod ...

Egyébként kedvelt és jó modell volt ....remek utazási kényelemmel stb ..De ne feledjük mikor adták ki ,tehát hasonlításképp az akkori autókat használjuk...... :)

2013. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mi, 1.390.000 ft...
2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a benzines nem éri meg. És a tdi-ből melyiket? 1.9 2.1 vagy 2.2 nemtudom. Vagy inkább a hdi? Mondjuk megmondom őszintén hogy azért gondolkodtam előbb a benzinesen mert ha odajutok egy kis tuningot is szeretnék. Nem csak optika hanem mondjuk kipufogó meg hasonlók. Persze nem úgy hogy széthajtani csak egy kicsit lehessen pörgetni. Tudom hogy nem sportautó de... És akkor a benzinesnél csak a fogyasztás csücskös? Vagy hamar tönkre megy?
2013. ápr. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!