Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó szerintetek...

Melyik a jobb autó szerintetek és miért? Bmw vagy az alfaromeo. Az egészet együttvéve, nincs alkmárka, csak így, hogy a két kocsi közül melyik a szimpatikusabb, szebb, jobb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
bmw az jobb de a lexus leveri mind a kettőt
2013. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván, ha úgy kérdezed, hogy melyik a jobb, akkor a BMW, már csak azért is, mert a németek gyártják és ők ebben a témában, mindig precízen és megbízhatóan járnak el.

Az Alfa viszont olasz autó, így küllemben nincs párja. A BMW választod, ha racionálisan döntesz, az alfába viszont bele lehet szeretni és akkor nem ereszt, azt veszed még ha le is akarna mindenki beszélni róla. ;-)

2013. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
BMW sokkal jobb. Egyébként nekem az Alfa Romeonak a dizéjnja sem jön be, van, aki azért szereti.
2013. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van szép Alfa ...de a BMW az BMW :)
2013. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág fogalom.. :)

Konkrét típusra gondoltál?

2013. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem gondoltam csak így az összes típust, küllemet összefoglalva :)
2013. ápr. 7. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét gyár szép autókat csinál, ebben nem tennék különbséget. Az Alfát sokat szidják, hogy szervizigényes. Szerintem ez nagyrészt fel van tuningolva és olyanok is ezt a szöveget hajtogatják, akik talán még nem is láttak Alfát. Azt viszont elismerem, hogy a német precizitás így is a BMW mellett szól. Az Alfát azonban "fillérekért" lehet szervizelni, ami a BMW-ről nem mondható el. Sajnos nem tudok autóra sokat költeni, ezért egy visszafogottabb Alfára futotta, aminek az árából hasonló BMW-t biztosan nem tudnék venni.
2013. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előttem író nagyon jó leírta a lènyeget.Igen a BMW jobb kocsi.De egy kategóriás bmw és alfa között nincs nagy különbség csak az alfa nemtartja az aràt,ezért nagyjából fele annyiért tudod megvenni az alfát.Ami nem mindegy.
2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!