Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi motorja erőteljesen...

Kocsi motorja erőteljesen zörög (SEGÍTSETEK) mitől lehet?

Figyelt kérdés
alapjáraton is, menetkőzben nyomom a gázt akkor nem de ha vissza veszem negyed gázra akkor elkezdi és ha teljesen vissza engeden a gázt akkor is üresben járatva is, ás ha menetkőzben váltok akkor is, elvittem szerelöhőz megcsináltatni, vezérmü tengelyt és szelep himbákat, olajat cserélt ami 70 ezrembe fájt, eljőttem vele hazáig megin elkezdte mire vissza mentem még rosszabb lett... milehet a gond?

2013. ápr. 8. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
97-es Daewoo Lanosom van.
2013. ápr. 8. 18:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az egyik motortartó bak adta fel a harcot.
2013. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az autommal amikor kijott a szervizbol.ette az olajat hetente kellett utantoltenem es most motor csere lesz .nezd meg hogy mennyi olaj van benne.
2013. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is bakra tippelnék, mert ha menet közben nem ráz (tehát be van feszülve a motor) akkor a rossz bak lehet hogy éppen nem kap terhelést, és így nem is ráz a motor.
2013. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hinném h az lenne, mert álló helyben is gázt adok neki és akkor is zörög mondhatni csörög éles hangon
2013. ápr. 8. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig a motortartó bak lesz az.
2013. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt garanciába meg kell csinálja a szerelő akihez vitted, hiszen nem javította meg!
2013. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, holnap hív a szerelő megmondja h mi lesz majd mondom neki a bak-ot is köszi a válaszokat, ha valakinek esetleg van ötlete írhat.
2013. ápr. 8. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ez egy Daewoo, és a szerelő a hang miatt veztengelyt és himákat cserélt, akkor sajna lehet hogy csapágyas mert a Daewoo hajlamos rá!
2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!