Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa 250 váltó, és karburátor?

Jawa 250 váltó, és karburátor?

Figyelt kérdés

Helló!


Van egy 250 Jawa motorom, és múltkor nagyon ügyes voltam, ugyan is leszedtem a váltókar felé, a deknit, és szétugrott minden, ja és kifolyt vagy 2 liter váltó olaj, és ennél úgy van elvileg a váltó kar, hogy egyben az a be rugó is, szóval nem nagyon próbáltam vissza rakni, meg azt se tudom hogy volt, vagy hogy kéne állnia.. a másik meg a karburátor, vannak bizonyos praktikák mire kell figyelni, alap járatot és levegőt kell csak állítani? a motor elég régi, kb 75000 km.. mikor még nem nyúltam hozzá elég szépen 5 rúgásra indult, szóval elég jó 10-12 év állás után a pincében...


Válaszokat előre is köszönöm.



2013. ápr. 9. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ahogy nézem nem igazán vagy otthon a témában ezért jobban jársz ha elviszed egy szerelöhöz
2013. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy úgy
2013. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!