Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul nehezen a motorom?...

Miért indul nehezen a motorom? Egy Hoinar román gyártámny 50ccm, Simson szerűség, hasonlítás képpen.

Figyelt kérdés

2012 nyarán motorzgattam vele, eléggé jól is ment, télen észrevettem, hogy szimering ereszt. Kicseréltük, kapott új csapágyakat, de a henger eléggé dúrván ki van kopva, a gyűrű is kopott volt, abbol kapott újat, főtengely is kopott, nem is akármennyire, dugó is szintént de ezek ellenére meglepően jól ment.

Főtengelyt és dugót nem kapok hozzá.

Szóval most ez a helyzete, a baja, hogy kb 10-30(mikor hogy) kell tolni amíg beindul, nincs túl szivatva a gyújtás be van állítva amennyire lehet ilyen mértékű főtengely kopásnál, karbi is pontra van téve, ha el indúl van erő benne de nem az ami régebb volt rosszabb állapotában, az hogy?



2013. ápr. 9. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden jól van beállítva a tippem az hogy a gyűrűknek be kell kopnia és addig kisebb az ereje a mocinak
2013. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert ezt többen is mondták, csak gondoltam ide is kérdezek, de más is írhat véleményt, köszi :)
2013. ápr. 9. 22:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt kifelejtettem, hány km ez?

Sajnos csak főldúton van lehetőségem használni.

2013. ápr. 9. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
200-400km-er alatt be kell kopnia normálisan mindennek ! :)
2013. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mi van a nehéz gyújtással?
2013. ápr. 9. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A gond az hogy a henger fúrva nem lett, ezért az ovàlisra van kopva
2013. ápr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!