Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem ég a ladám elsőlámpája?

Miért nem ég a ladám elsőlámpája?

Figyelt kérdés
Elment egyik pillanatrol a másikra a tompított fényszoróm az 1300as kockámon, át néztem a biztositék táblát de nem volt kimenve a biztosíték, a relé is kattog de a tompitott lámpa nem ég csak a helyzetjelző és a távolsági meg a két hátsó, mi lehet a gond? Az izzó sincs kiégve azt is megnéztem

2013. ápr. 10. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtette leirni hogy leszivta az akksit a lámba és belett bikázva és azóta nem éghet a lámpa de ez nappal volt és akkor nem tünt fel hogy nem ég
2013. ápr. 10. 18:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a kapcsoló hibásodott meg!
2013. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg nem ég!

:D


Attól még lehet rossz az izzó, hogy jónak látod!

Mérd meg az izzókat (akár csak egy darab vezetékkel érintsd hozzá az akku saruihoz), és ellenőrizd a csatlakozón a feszültséget!

2013. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy kiment a tompított a 2105-ösben, az izzónak semmi baja nem volt. A biztosíték lazult meg, kivettem, összébb nyomtam a tartólábakat, azóta jó. Ez egyébként nem ritka hiba a hengeres biztosítékos táblánál, mivel túl lágyak a lábak és ezért könnyen elhajolnak, főleg, hogy a kockáknál a motortérben van a tábla, így jobban érik a rezgések, stb. Időnként érdemes ellenőrizni, hogy nem lötyögnek-e a biztosítékok, mert okozhat kellemetlen meglepetéseket, elkezdhet melegedni, megolvasztja a műanyagot, stb. Érdemes kicserélni késes megoldásra és akkor a Ladának ez az egyetlen egy gyenge pontja is ki van küszöbölve :)
2013. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba Kiégett mind a kettő izzó, de úgy hogy szemmel nem lehetett észrevenni, tettem bele két másikat remekül működik. köszi a válaszokat.
2013. ápr. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!