Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha jól tudom 13 és fél évesen...

Ha jól tudom 13 és fél évesen lehet levizsgázni motorra 50köbcentiig. Télen vizsgázok és ugy szeretnék fele menni hogy rendesen a forgalomba, rendszámmal. Milyen motor felelne meg nekem? 14f budapest

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
a crossmotorokat elönyben részesítem:D
2009. szept. 22. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:

KRESZ-re (jó, tudom, nem csak KRESZ, de akkor is) valóban 13 és fél évesen iratkozhatsz be, majd 13 év 9 hónap betöltése után vizsgázhatsz belőle. Utána viszont van még járműkezelési (igen, rutin) és forgalmi vizsga is, ezeket leghamarabb 14 évesen teheted le.

Szóval a közúti forgalomban szeretnél részt venni... Derék. Akkor viszont rendszámon ne nagyon gondolkozz, mert rendszámos "nagymotort" egyelőre nem vezethetsz. Addig még várnod kell 2 évet :-) A krosszmotorok pedig lehet, hogy jók, de közúti közlekedésre alkalmatlanok. Ha mindenáron ragaszkodsz a formához, akkor a Honda MTX-et tudom ajánlani, sokan meg vannak vele elégedve, közúton is jól használható enduró.

2009. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából robogok nem tetszenek:D ez a honda mien árban van?
2009. szept. 22. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Bazz keress rá hasznaltauto.hu-n. Amúgy 150-nél kezdődnek a faszák. 14 éves korod előtt nem vizsgázhatsz, télen nem vizsgázhatsz, rendszámos motort nem vezethetsz, azt se tudod mi az a cross motor. Csá! 15f
2009. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!